برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشتیانی: ابراهیم‌زاده از نظر فنی و اخلاقی خوب است

جمعه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۲ — فارس

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: از ابراهیم‌زاده شناخت دارم و او از لحاظ فنی و اخلاقی مربی بسیار خوبی است.

ابراهیم آشتیانی

ابراهیم آشتیانی در مورد انتخاب منصور ابراهیم زاده به عنوان سرمربی احتمالی پرسپولیس گفت: از نظر من ابراهیم‌زاده مربی خوبی است او در دانشکده تربیت بدنی دانشجوی من بوده و شناخت کامل از خصوصیاتش دارم. در ذوب آهن و نفت تهران نیز نتایج خوبی گرفته اما دوست داشتیم سرمربی پرسپولیس یکی از بچه‌های پرسپولیس باشد البته سپاهان و پرسپولیس هر دو از ریشه شاهین هستند و به نوعی ابراهیم‌زاده هم از پرسپولیس است اما فکر می‌کنم اگر از دایی تا استیلی، درخشان و پیروانی سرمربی پرسپولیس می‌شدند بسیار بهتر بود. مردم منتظر معرفی سرمربی جدید هستند و امیدوارم این اتفاق هر چه زودتر بیفتد.

وی افزود: ما نسل اول پرسپولیس هستیم، وقتی از شاهین به پرسپولیس آمدیم هواداران زیادی به خاطر ما به این تیم آمدند، رابطه ما از لحاظ عاطفی با هواداران آنقدر وسیع و گسترده بود به همین خاطر بنای محکمی در پرسپولیس گذاشته شد و امروز می‌بینید که اگر کل بازیکنان از پرسپولیس به تیم دیگر هم بروند هواداران از حمایت تیم خود دست برنمی‌دارند اما متأسفانه با سیاست‌ها و مدیریت‌های غلط اتفاقی افتاده که امروز هواداران استقلال که زمانی یک دهم پرسپولیسی‌ها بودند به ما نزدیک شوند.

آشتیانی خاطر نشان کرد: در حالی که تجربیات زیادی دارم امروز در گوشه خانه نشسته‌ام، ما به پرسپولیس وفادار هستیم اما هر مدیری که می‌آید افرادی که در باند خودش قرار دارد را بر مسند کار می‌گذارد، بازیکنان زمان ما را مقایسه کنید یکی از بازیکنان دندانش شکست و بازی می‌کرد، بینی من خونریزی کرد اما در آن شرایط بازی را ادامه دادم و در پایان بازی بیهوش مرا به بیمارستان بردند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه کمیته فنی پارسال روی مربی ایرانی نظر داشت اما ژوزه را به عنوان سرمربی انتخاب کردند و امسال نیز نظرها به مربی پرسپولیسی بود اما به احتمال فراوان ابراهیم‌زاده سرمربی می‌شد، خاطر نشان کرد: خوشبختانه امسال که دیگر ما حضور نداشتیم و به قول علی پروین کمیته فنی کشک بود. امسال که من اصلا در این کمیته نیستم و اصلا نمی دانم چه کسانی آن جا هستند. سال پیش در نیم فصل یحیی را آوردیم. از باشگاه خواستیم حقیقی جذب شود تیم شرایط بهتری پیدا کرد اکنون با وجود اینکه حکم دارم اصلا نمی‌گویند آشتیانی در کجا حضور دارد، باز هم می‌گویم ابراهیم‌زاده از لحاظ فنی و اخلاقی مورد تأیید من است اما کمیته فنی روی مربی پرسپولیسی نظر داشت. می دانم وقتی مربی هم انتخاب شود اصلا دیگر کسی با کمیته فنی کاری ندارد.

آشتیانی در ادامه خاطر نشان کرد: واقعا با نسل اول پرسپولیس بازی می‌شود، من، کلانی ، بهزادی، معینی، وطنخواه و جاسمیان را بازی می‌دهند، شنیدم قرار است تیم را به بخش خصوصی بدهند زمانی که در هیئت مدیره بودم طرحی دادیم که بسیار خوب بود و ۱۵درصد از سهام به نسل اول داده می‌شد اما اکنون ۴۹ درصد به هواداران و ۵۱ درصد به سایر افراد واگذار می‌شود،نباید سهم پیشکسوتان پایمال شود. خیلی از این افراد برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیدند و باید حق آنها نیز در نظر گرفته شود.

آشتیانی در مورد اینکه آیا در صورت انتخاب ابراهیم‌زاده از او حمایت می‌کند عنوان کرد: هر کسی که سرمربی پرسپولیس شود به دلیل اینکه می‌خواهیم پرسپولیس سربلند باشد مطمئنا از او حمایت خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391