برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشتیانی: استعفای گل محمدی را نمی‌پذیریم

چهارشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۳۵ — ایسنا

عضو کمیته‌ فنی پرسپولیس اعلام کرد که با استعفای یحیی گل محمدی مخالف است.

ابراهیم آشتیانی

ابراهیم آشتیانی، درباره استعفای یحیی گل محمدی، از سرمربیگری پرسپولیس گفت: من به عنوان یکی از اعضای کمیته‌ فنی باشگاه این استعفا را نمی‌پذیرم. گل محمدی باید صبر کند تا تمام بازی‌ها تمام شوند و با تمام قدرت تیم را هدایت کند. حتی بازی‌های تدارکاتی هم برای پرسپولیس حیثیتی هستند.

وی ادامه داد: گل محمدی، مربی جوان و آینده داری که جزو سرمایه های باشگاه است و نباید به آسانی آن را از دست بدهیم. به هر حال یک بازی انجام شده و نتیجه‌ خوبی نداشته است. هر مربی در دنیا ممکن است در یک بازی اشتباه کند. یحیی باید انتقادپذیر باشد و صبر پیشه کند.

عضو کمیته‌ فنی پرسپولیس در ادامه این تیم را دارای ظرفیت زیادی برای مربی سازی دانست و گفت: هم اکنون مربیان زیادی در لیگ‌های مختلف کار می‌کنند که از خانواده پرسپولیس هستند. بازیکنان تیم هم با دل و جان کار می‌کنند. باید از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم تا مطابق میل طرفداران رفتار کنیم. ضمن این که امسال پرسپولیس از نظر مالی هیچ کم و کسری هم نداشت.

کاپیتان اسبق پرسپولیس درباره خداحافظی علی کریمی هم به ایسنا گفت: فکر می‌کنم که کریمی احساسی تصمیم گرفته است. او کاپیتان تیم است و باید بازیکنان را جمع و جور کند. امیدوارم او در تمرین‌های تیم با قدرت بیشتری حضور پیدا کند و این مسائل را به پایان برساند. طرفداران تا کی می‌توانند این مسائل را تحمل کنند؟

وی در پایان گفت: به کریمی به عنوان پدر نصیحت می‌کنم که زود تصمیم نگیرد و صبور باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391