برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزی: استقلال و پرسپولیس بدون حمایت دولت سرپا نمی‌مانند

یکشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۵ — فارس

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را حمایت نکند، این دو باشگاه نمی‌توانند سرپا بمانند.

عبدالرضا عزیزی درباره بحث ارز و کم شدن مربیان خارجی در ایران گفت: ما هر چه داریم از جوانان است؛ آنها بزرگترین سرمایه هستند، اگر می‌خواهیم حماسه سیاسی و اقتصادی مهیا شود باید جوانان را داشته باشیم و از آنچه مربوط به آنها است حمایت کنیم، بنابراین باید نسبت به سال گذشته اعتبار بیشتری را به آنها اختصاص دهیم.

وی درباره اختصاص بودجه یک درصد دستگاه‌های اجرایی به ورزش، اظهار داشت: این قانون وجود دارد، اما باید قوه مجریه به درستی عمل کند. لازم است رئیس‌جمهور به همه تاکید کند تا دستگاه‌ها این پول را پرداخت کنند. اگر همه سهم خودشان را بپردازند دیگر مشکلی نخواهیم داشت.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد باشگاه‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: تا زمانی که فوتبال خصوصی نشود فوتبال به همین صورت می‌ماند. همین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را اگر دولت حمایت نکند، سرپا نمی‌مانند.

عزیزی ادامه داد: اگر خصوصی‌سازی به معنای واقعی باشد عدالت هم انجام می‌شود. تنها باشگاهی که فکر می‌کنم در مورد خصوصی‌سازی خوب عمل کرده داماش بوده که آن هم در حال ورشکست شدن است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391