برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عز‌یزیان: با ایستادن در دروازه به وجد می آیم

شنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۳۲ — باشگاه خبرنگاران

مربی دروازه بان های تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیر عابد زاده باید بیشتر بازی کند از این رو باید به تیم دیگری برود.

سعید عزیزیان

سعید عز‌یزیان مربی دروازه بان های تیم فوتبال پرسپولیس تهران افزود: پرسپولیس سه دروازه بان خوب دارد که نیلسو‌ن به خاطر تجربه و آمادگی بالاتر از رضا محمدی و امیر عابد زاده است، از این رو نیلسو‌ن دروازه بان اول تیم پرسپولیس است. درصورتی بازی به عابد زاده و محمدی خواهد رسید که نیلسون‌ ۳ کار‌ته یا مصدوم شود.

وی ادامه داد: امیر عابد زاده باید بازی کند تا بتواند آمادگی خود را به اثبات برساند. عابدزاده باید به تیم دیگری برود و با بازی در جای دیگر تجربیات خود را افزایش دهد و پس از مدتی با تجربیات زیاد به پرسپولیس باز گردد.

عزیز‌یان خاطر نشان کرد: عابد زاده مانند پدرش یک گلر‌ خوب است ولی با این مسائل نمی‌ تواند در دروازه پرسپولیس بایستد چون سن کمی نسبت به دو دروازه بان دیگر دارد.

مربی دروازه بان های پرسپولیس در مورد عملکرد ۳ دروازه بان پرسپولیس گفت: عابد زاده ، نیلسو‌ن و محمدی در تمرینات بسیار آماده و سرحال هستند و ضمن رقابت دوستی زیادی با هم دارند.

عزیز‌یان در مورد ایستادن در دروازه تصریح کرد: وقتی تمرین دروازه بان های پرسپولیس را می بینم دوست دارم که در چارچوب بایستم با ایستادن در دروازه به وجد می آیم و یاد گذشته می افتم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391