برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسین بادامکی : فرق با پرسپولیس یک تک موقعیت بود

سه‌شنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۱ — گل

روبروی پرسپولیس بازی کردن برایم شاید سخت باشد. اما من دیگر از این تیم جدا شده‌ام و فوتبال حرفه‌ای است و طور اتفاقات در آن می‌افتد.

غلامحسین بادامکی

یادش به خیر؛ حسین بادامکی پارسال اولین گل فصل پرسپولیس را در همین بازی ملوان به ثمر رساند ... بادامکی که از بازیکن های باتجربه و کم حاشیه لیگ برتر است اسال در ملوان به چیزخاصی نرسید. درست برخلاف انتظارش.

از بازی مقابل پرسپولیس برای تو شاید حال و هوای دیگری داشت. نظرت چیست؟

خوب بله فرق می‌کرد، روبروی پرسپولیس بازی کردن برایم شاید سخت باشد. اما من دیگر از این تیم جدا شده‌ام و فوتبال حرفه‌ای است و طور اتفاقات در آن می‌افتد. بازی بدی نبود اما متأسفانه ما باختیم اما فکر کنم لایق باخت نبودیم. ما بازی را بد شروع کردیم اما در ۳۰ دقیقه آخر بازی خیلی خوب بودیم اما دیر شده بوده دیگر من خودم یک موقعیت داشتم که متأسفانه گل نشد. اما در کل آن انتظاری که همه از این بازی داشتند انجام نشد. به نظر من مساوی نتیجه عادلانه بود چرا که آنها اصلاً موقعیت نداشتند . در واقع فرق ما در این بازی با پرسپولیس فقط یک تک موقعیت بود.

شرایط ملوان گویا بحرانی است به عنوان بازیکن نظرت را بگو؟

خوب واقعاً شرایط خوبی اینجا حاکم نیست. تیم خوب نتیجه نگرفته. شرایط مالی هم که خوب نیست و می‌توان گفت همین امر هم باعث شده ما نتوانیم نتایج خوب خود را بعد از اوایل فصل ادامه دهیم و با توجه به نتایجی که گرفتیم روز به روز در جدول رده‌بندی لیگ پایین می‌رویم. به نوعی تمام تیم منتظر هستیم تا فصل زودتر تمام شود. اگر چه ما تمام بازیکنان تلاش خود را کرده‌ایم و می‌کنیم اما عدم حمایت از تیم و مشکلات شدید مالی باعث شد که نتوانیم آن بازی‌هایی که باید و شاید را انجام دهیم.

به عقب برگردی باز هم ملوان را انتخاب می‌کنی؟

بله من انتخاب خوبی کردم. اما مشکلات حاشیه‌ای در این تیم باعث شد که به عقیده کارشناسان یکی از بهترین تیم‌های تاریخ ملوان نتایج خوبی نگیرد. ما می‌توانستیم امسال پدیده لیگ باشیم و نتایج خیلی خوبی بگیریم اما متأسفانه این اتفاق با بی‌تدبیری نیافتاد.

یعنی هیچ کس پاسخگوی این مشکلات تیم نیست؟

نه متأسفانه هیچ کس پاسخگو نیست و کسی نیست که جوابگوی مشکلات تیم باشد. ما هم به عنوان بازیکن مجبوریم فقط بازی کنیم تا ببنیم چه می‌شود.

اگر قرار بود این نتایج را بگیرید بهتر نبود با پورغلامی ادامه می‌دادید؟

این تصمیمی است که مدیران گرفتند و من نباید جواب بدهم اما ما بعد از رفتن آقای پورغلامی هم چند نتیجه خوب گرفتیم ولی نتوانستیم آن را ادامه دهیم.

در ملوان برای فصل بعد می‌مانی؟

ملوان تیم بزرگی است با هواداران پرشور که همیشه از این تیم حمایت کردند. اما این تیم واقعاً مشکلات زیادی دارد. من نمی‌خواهم در مورد رفتن یا ماندن صحبتی داشته باشم و هر تصمیمی را به بعد از پایان بازی‌ها می‌گیرم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391