برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سهراب بختیاری‌زاده: امسال اوج پختگی مربیگری قلعه نویی بود

سه‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۸ — گل

بختیاری‌زاده: دلم برای یحیی سوخت . او هم نسل ماست و موفقیت او موفقیت ماست . بالاخره نشد ،چون حریف قدری روی نیمکت سپاهان بود . من اگر نقدی به یحیی داشته باشم ترجیح می دهم به خودش بگویم.

سهراب  بختیاری‌زاده

سهراب بختیاری زاده در اهواز مشغول تمرین است ؛ تمرین برای فصلی که می آید . بعد از یک نیم فصل عالی ، سهراب می خواهد آخرین سال فوتبالش هم باشکوه باشد.
از شرایط خودتان و محرومیت‌تان بگویید؟
من از نیم فصل به صبا اضافه شدم و توانستم بازی‌های خوبی برای صبا انجام دهم و خوشحالم که برای این تیم مثرثمر بودم. بعد از بازی با استقلال هم به علت اعتراض به داور محروم شدم که باشگاه هم اعتراضی نکرد و من هم قبول کردم و البته الان این محرومیت تمام شده و می‌توانم بازی آخر را بازی کنم. اما نیازی نیست و اجازه گرفتم از باشگاه و آقای مرفاوی تا این بازی هم نباشم. من خودم تمرین می‌کنم و تمرینات خوبی را هم پشت سر گذاشتم و در حال آماده نگه داشتن خود هستم.
به نظر شما کدام تیم از نظر تاکتیکی در این فصل بهتر از سایر تیم‌ها بود؟
قبل از اینکه از لحاظ فنی بخواهیم حرف بزنیم باید از لحاظ ساختاری صحبت کنم و باید بگویم در لیگ حق به حقدار رسید و تیم‌هایی که از نظر ساختاری خوب بودند در لیگ هم رتبه بالایی گرفتند .اکثر تیم‌های ما اسما باشگاه هستند اما این چهار تیم اول جدول نشان دادند که تیمی که ساختار دارد می‌تواند جایگاه خوبی هم در لیگ داشته باشد. استقلال، سپاهان، تراکتور و کمی هم فولاد به نظر من از بقیه بهتر فوتبال بازی کردند و ساختار بهتری هم داشتند اگر چه سپاهان و تراکتور می‌توانستند در آسیا بهتر نتیجه بگیرند که به نظر من قهرمانی‌های متداول سپاهان در ایران و نتایج خوب آنها در آسیا باعث شده بود که در این فصل از نظر فکری تخلیه شده باشند و نتوانند آنطور که باید و شاید بازی کنند.
تو قبلا یکبار از تراکتور تعریف کرده بودی .
در مورد تراکتور هم باید بگویم آنها تیم جوانی بودند که چوب بی‌تجربگی خود را خوردندولی شکل بازی شان فوق العاده بود ؛ تیمی که در حمله و کارهای تهاجمی و نفرات جلوی توپ در ایران مشابه نداشت.آنها تیمی هستند که اثر مربی را می‌شد دربازی شان دید.
استقلال شایسته قهرمانی بود؟
یک نکته مهم نتیجه گرفتن استقلال در آسیا ست و به نظر من با این نتایج ، این تیم نشان داد که بازیکنان خوب و با تجربه و بزرگی دارد و علاوه بر آن یک کادر با تجربه و خوب . به نظر من امسال اوج تجربه و پختگی مربی‌گری امیر قلعه‌نوعی بود. مربی ای که مشخص بود با استراتژی دفاعی و با توجه به مهره‌ها خیلی خوب کار می کند؛ اگرچه شکل بازی امسال استقلال با تیمهای قبلی قلعه نویی فرق داشت .
پرسپولیس چی؟
دلم برای یحیی سوخت . او هم نسل ماست و موفقیت او موفقیت ماست . بالاخره نشد ،چون حریف قدری روی نیمکت سپاهان بود . من اگر نقدی به یحیی داشته باشم ترجیح می دهم به خودش بگویم.
قراردادتان با صبا به چه منوال است؟
قراردادم پایان فصل تمام می‌شود و اگر بخواهم قرارداد جدید ببندم باید با باشگاه صحبت کنم که فعلاً از جانب باشگاه با من صحبتی نشده است و خود صبا هم هنوز شرایطش معلوم نیست. و این معضلی است که اکثر باشگاه‌ها دارند. این دو ماهی که تیم‌ها باید کار کنند و تمرینات را شروع کنند هیچ چیزشان معلوم نیست و همین می‌شود که همیشه تیم‌ها در حال تغییر باشند.
آیا فصل بعد می‌خواهید بازی کنید؟
بله تمرینات خیلی خوبی هم در اهواز پشت سر می‌گذارم و آماده هم و سال دیگر هم مطمئناً بازی می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391