برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بائو: برخی یواشکی پول گرفتند تا شورش نکنند!

یکشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۸ — فارس

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: برخی‌ها در تیم ما یواشکی پول گرفتند تا مثل فصل قبل شورش نکنند.

میثم بائو در خصوص مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد:

دو روز تا بازی با الشباب باقی مانده نظرت چیست؟

ما کار را در امارات تمام کرده‌ایم اما نباید حریف را دست کم بگیریم. همه باید از همین حالا ما را جزو ۸ تیم آسیا بدانند و شک نکنید که با اقتدار در این مرحله حاضر خواهیم شد.

از عملکردت طی یک سال گذشته در استقلال راضی بودی؟

من تا زمانی که بازی می‌کردم عملکرد خوبی داشتم. درست است که کم بازی کرده‌ام ولی به خاطر مصدومیتی که در نیم‌فصل به وجود آمد از بازی‌ها عقب افتادم. البته تیم هم نتایج خوبی می‌گرفت و مربی‌ای که ۱۷ هفته نباخته ارنجش را عوض نمی‌کند. من هم ۱۷_ ۱۸ بازی کرده‌ام و عملکردم بد هم نبود.

تکلیف فصل بعد چطور شد؟

هنوز باید منتظر بازی آخر باشم اما مشکلات دیگری داریم که باید حتما به آنها اشاره کنم.

چه مشکلی؟

من تازه ۴۰ درصد پول گرفته‌ام و جای تاسف دارد که به چند نفر پول دادند که مثل سال های قبل شورش نکنند و چون ما کسی را نداریم خیلی کم پول گرفتیم. تیمی که قهرمان شده کسی تحویلش نمی‌گیرد و این قانون‌ها فقط در ایران وجود دارد. چهارشنبه تمام می‌شود و نه کسی را می‌بینیم که پولمان را بگیریم و نه تکلیفمان مشخص است. هیچ کجای دنیا به ۵_ ۶ نفر یواشکی پول نمی‌دهند. همه در این قهرمانی سهم داشتند. ما امسال دو تیم ۱۱ تایی داشتیم اما فقط به ۵ نفر پول دادند.

این را مطمئنی؟

شک ندارم. من در این مدت سکوت کرده بودم اما جالب است فردا مالیات همین پول طلبمان را هم باید بدهیم. ۴ سال است از پرسپولیس شکایت کردم اما هیچ فایده‌ای ندارد. آقای حسن‌زاده که تیم‌ها را به لیگ ۲ می‌فرستی و با حکم‌هایت می‌خواهی عدالت برقرار کنی بیا پول ما را هم بگیر. مردم فکر می‌کنند ما میلیاردی پول گرفتیم اما به خدا ۲۰۰ میلیون هم نگرفته‌ام. فقط کافی است که فردا سر تمرین نرویم و یا با کسی حرفمان شود. بلافاصله ۲۰ در صد جریمه می شویم اما حالا از پول خبری نیست.

چرا به رویانیان نگفتی؟

آخر مشکل از رویانیان نیست. تقصیر آن مدیری است که آن زمان مدیریت کرده. من کمیته انضباطی را هم مقصر می‌دانم. مگر پرسپولیس تیم لیگ دویی است که پول نداشته باشد. چطور نمی‌توانند از تیمی که سالی ۲۰ میلیارد هزینه می‌کنند ۶۰ میلیون تومان من را بگیرند. حالا فصل تمام می‌شود ۵ سال هم باید دنبال طلبمان از استقلال بدویم. رویانیان مدیر خوبی است ولی فکر می‌کنم اینجا اگر قهرمان شوی یا نشوی فرقی نمی‌کند. در شهرداری تبریز ۱۳۰ میلیون به خاطر سقوط تیم جریمه شدیم. این چه قانونی است. آقای حسن‌زاده اگر اقتدار نداری برو. برای شما استقلال، پرسپولیس، شموشک و نساجی نباید فرقی داشته باشد. چه ارگانی می‌خواهد پول ما را بگیرد نمی‌دانم.

با این شرایط فصل بعد چگونه است پیشنهادی داری؟

مگر می‌شود پیشنهاد نداشته باشم اما الان زود است که تصمیم بگیرم. اگر وضع مالی استقلال مشخص شود و البته اگر من را بخواهند چه کسی دوست دارد از این تیم برود. من اولویتم استقلال است ولی امیدوارم شرایط مهیا باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391