برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر سابق روابط عمومی برق شیراز: برق و تبانی؟ خنده دار است

سه‌شنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۷ — گل

بازی برگشت با شهرداری تبریز تبانی کرده ایم؟ بازی رفت که داور به بهانه شعار چهارتا تماشاگر بازی را نیمه تمام گذاشت چه کسی تبانی کرده بود؟

تیم برق شیراز

مدیر سابق روابط عمومی باشگاه برق شیراز گفت:مشخص نیست مستندات صدور رای علیه مدیرعامل سابق باشگاه برق چه بوده اما با کمی دقت می توان متوجه شد برق در این بازی های پشت پرده نقشی نداشته است.

مهدی باغبانی تصریح کرد:همه ما به فوتبال پاک اعتقاد داریم و هرکسی تخلف کرده باشد سزاوار برخورد است اما اینکه بگویند چون برق به تبریز نرفته ، مدیرعاملش در تبانی نقش داشته خنده دار است. تبانی هزار و یک راه دارد که احمقانه ترین و تابلوترین آن این است که تیم بلیط رفت و برگشت بگیرد اما به تبریز نرود. در همان روزها برق برای تامین مخارج ابتدایی خود با مشکل مواجه بود و اگر کامیاب می خواست تیم به تبریز نرود ، می گفت پول سفر به تبریز را نداریم نه اینکه از جیب شخصی خود بلیط بخرد و این پول هدر برود.

او در مورد اینکه گفته می شود بازیکنان برق با حضور در فدراسیون اعتراف کرده اند کامیاب به آنها گفته که به تبریز نروند هم گفت: من خیلی از مسائل حقوقی آگاهی ندارم اما همین قدر می دانم کسانی که با همدیگر مشکل دارند نمی توان شهادتشان علیه هم را پذیرفت.باشگاه در طول فصل با بی پولی مواجه بود و بازیکنان بارها دست به اعتصاب زدند. حتی آقای عباسی هم که جانشین شرفی شده بود به همین دلیل در تیم نماند و رفت. کامیاب به دفعات از طرف مالک باشگاه قول داد که پول بازیکنان پرداخت می شود اما نشد. بازیکنان دل خوشی از او نداشتند و طبیعی است که اگر بخواهند کسی را قربانی کنند باید کامیاب باشد . اصلا یک سئوال دیگر. تیم فوتسال برق برای صعود به لیگ برتر در کورس بود و بازیکنان آن در یکی از دیدارهای خارج از خانه در فرودگاه حاضر نشدند و به همین دلیل از صعود بازماند. آنجا هم تبانی شده بود؟ اینها نشان می دهد ریشه نرفتن برق به تبریز در اعتصاب بازیکنان بوده و گرنه در فوتبالی که روی حرف برادر خودت نمی توانی حساب کنی یک مدیر باید خیلی بی عقل باشد که بیاید به بازیکنان بگوید فردا به فرودگاه نیایید و توقع داشته باشد این موضوع هم مخفی بماند.

وی در پاسخ به این سئوال که بحث وجود اسناد مالی و سندهای بانکی هم مطرح است گفت:سندها را منتشر کنند. کامیاب به لطف خدا آنقدر ثروت و دارایی دارد که محتاج چنین پول هایی نباشد.به نظرتان ساده انگاری نیست که تصور کنیم دو نفر خواسته اند تبانی کنند و پول را هم مستقیم به حساب بانکی یکی از آنها واریز کرده اند؟ کدام آدم عاقلی این کار را می‌کند ؟ اگر کسی دنبال این کارها باشد ردپایی به این آشکاری باقی می گذارد؟در کارتون فوتبالیست‌ها هم کسی اینگونه تبانی نمی کند!

او درپایان گفت:برق این فصل اتفاقات عجیب و غریب کم ندید. ابتدای فصل بازی هایش را لغو کردند و در نهایت ۷ بازی آنها سه بر صفر شد.حالا به اینکه می گفتند بهروان با مالک باشگاه برق از قبل مشکل داشته هم کاری نداریم اما می پرسم در بازی برگشت برق با تبانی حاضر نشد در بازی رفت که در ورزشگاه با احتساب «اوس قلی یخی» بستنی فروش ۱۴تماشاگر وجود داشت و داور به بهانه توهین تماشاگران بازی را نیمه کاره گذاشت و بعد سه بر صفر برق بازنده شد هم تبانی بود؟ فقط یک جمله می گویم«گر حکم شود که مست گیرند، در شهر آنچه هست گیرند»هر چند گفته شده اتهام افرادی مانند کامیاب و دیگر مدیرانی که نامشان در رای آمده ، سو مدیریت و صعف در اداره باشگاه بوده که باعث شده این اتفاقات بیافتد و خودشان در مسائل نقشی نداشته اند اما مرجع برخورد با ضعف مدیرعامل هم هیئت مدیره باشگاه است نه فدراسیون. کامیاب هم بعد از همان بازی استعفا داده و استعفایش پذیرفته شده و کنار رفته است پس این حکم توجیه قانونی ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391