برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروان: صحبت در مورد برخی ناپاکی‌ها پر بیراه نیست

دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۷ — فارس

مسئول مسابقات لیگ دسته اول فوتبال گفت: صحبت‌هایی که در مورد برخی ناپاکی‌ها می‌شود چندان پر بیراه نیست.

غلامرضا  بهروان

غلامرضا بهروان در مورد بحث تبانی در لیگ دسته اول و صعود شائبه برانگیز شهرداری تبریز به لیگ برتر اظهار داشت: من وظیفه برنامه ریزی و سامان دهی مسابقات را بر عهده دارم اما حرف هایی که در مورد این اتفاقات مطرح می شود توسط مسئولان فدراسیون در حال بررسی است و حتی برخی اطلاعات را خودم در اختیار مسئولان قراردادم اما باید همه این صحبت‌ها با مدرک باشد.

وی در خصوص اینکه چرا هر سال در مورد برخی از افراد چنین شائباتی مطرح می شود و حتی حکم ممنوع الفعالیت شدن آنها هم صادر می شود اما بار دیگر همین مربیان مشغول به کار می شوند، گفت: همه این مسائل در فدراسیون پیگیری می شود اما من فکر می کنم مسئله توان اجرای این احکام است.

بهروان تاکید کرد: من طبق تصمیم آقای کفاشیان و تاج به عنوان مسئول برنامه ریزی و برگزاری مسابقات لیگ دسته اول و سایر مسابقات دسته پایین تر شدم. از کفاشیان و تاج ممنون هستم که چنین مسئولیتی را به من دادند و جایی که مسئولیت داشته باشم با قدرت کار می کنم. حتی باید بگویم که برنامه یک سال آینده لیگ یک را ارائه کردم و فقط منتظر دوستان خود در لیگ برتر هستیم تا آنها برنامه روزهای خود را بدهند. ما می خواهیم برای لیگ آینده پوشش تلویزیونی و رادیویی داشته باشیم چون هر چه این مسابقات پوشش داده شود هم ما اشتباهات خود را بهتر متوجه می شویم و هم شما رسانه‌ها کمک می کنید.

بهروان در ادامه گفت و گو با فارس تاکید کرد: با توجه به ادغام سازمان لیگ یک و برتر تمام حساسیت هایی که روی باشگاه های لیگ برتری هست از این پس روی تیم های لیگ دسته اولی هم وجود دارد. اگر می خواهیم فوتبال درستی داشته باشید باید تعارف را کنار بگذاریم. وقتی تصمیمی می گیریم نباید انواع و اقسام افراد به خصوص غیر فوتبالی‌ها به بهانه کمک به یک استان مانع از آن تصمیم گیری شوند. باید استانداردها را رعایت کنیم. در یک جمله بگویم نباید به مردم دروغ بگوییم.

بهروان ادامه داد: به هر حال یک چیزهایی هست و خیلی‌ها با خود ما تماس می گیرند و از این اتفاقات می گویند و اینکه این تماس‌ها باعث بر هم خوردن تمرکز تیم‌ها می شود. فوتبال پاک یعنی یک تیم درون زمین نتیجه بگیرد.

وی در خصوص اینکه چرا با وجود دانستن ناپاکی‌ها در لیگ دسته اول علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون اعلام می‌کند که این مسابقات پاک تمام شده است، گفت: او حرف غلطی نزده است. روز آخر مسابقات فوتبال پاکی ارائه شد اما مسئله این است که تمامی این حرف‌ها را باید اثبات کرد. من در کمیته رسیدگی به تخلفات نیستم اما خیلی هم این حرف هایی که زده می شود پر بیراه نیست. از راس فدراسیون تا زیرمجموعه ترین عضو فدراسیون می خواهند که این اتفاقات در فوتبال نباشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391