برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروان: رای شهرداری تبریز برنگردد استقلال خوزستان لیگ برتری می‌شود

سه‌شنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۶ — ایسنا

رییس لیگ دسته یک فوتبال کشور گفت: استقلال صنعتی خوزستان تنها در صورتی می‌تواند لیگ برتری شود که رای کمیته انضباطی علیه شهرداری تبریز در استیناف تغییر نکند.

غلامرضا  بهروان

غلامرضا بهروان ، با بیان اینکه تا وقتی شورای استیناف احکام قطعی درباره پرونده تبانی صادر نکند، نمی‌توان هیچ تیمی را لیگ برتری دانست اظهار کرد: تا استیناف رای قطعی صادر نکند، نمی‌توانیم استقلال خوزستان را لیگ برتری بدانیم. رای کمیته‌ انضباطی طبق قانون قابلیت اعتراض دارد و باید ببینیم استیناف چه تصمیمی در واکنش به اعتراض‌های احتمالی و رسیدگی‌های مجدد خواهد داشت.

وی افزود: اما آنچه از رای بر می‌آید، طبق بند یک و با توجه به صحبت‌های اسماعیل حسن‌زاده در توضیح رای مبنی بر این که فقط تیم شهرداری تبریز با اعمال یک درجه تخفیف محکوم به بازگشت به لیگ دسته یک است و هیچ رایی درباره سایر تیم‌ها وجود ندارد، بنابراین بنده به عنوان رییس کمیته‌ مسابقات لیگ دسته یک به طور طبیعی تیم دوم را جایگزین آن خواهم کرد. این تیم هم استقلال صنعتی خوزستان است.

وی گفت: در حکم صادر شده تبانی منجر به اثر وضعی نتایج تیمی غیر از تیم شهرداری تبریز نداشته است. ماده ۴۱ آیین‌نامه انضباطی می‌گوید شروع جرم یعنی اقدام به تبانی خودش جرم است. حالا ممکن است یکسری از عوامل تیم‌ها این جرم را مرتکب شده باشند، اما منتج به تبانی نشده باشد بنابراین آن جرم می‌تواند تاثیری در نتایج و سرنوشت تیم مورد نظر نداشته باشد.

بهروان با بیان این که از شورای استیناف درخواست خواهیم کرد تا در کمترین زمان ممکن رسیدگی‌ها را انجام داده و احکام قطعی را صادر کند به ایسنا گفت: تا همین الان برگزاری بازی‌های پلی‌آف لیگ برتر به تاخیر افتاده و تیم‌های دسته یکی واقعا ضرر می‌کنند. بدترین حالت برای یک تیم شرایطی است که فقط تمرین کند و منتظر باشد بنابراین ما از کمیته‌ انضباطی درخواست خواهیم کرد تا پس از دریافت اعتراض های احتمالی به احکام صادره، حداکثر ظرف ۴۸ ساعت بررسی‌هایش را انجام دهد تا بازی‌های پلی‌آف بیش از این به تاخیر نیفتد. با این وجود باز هم ما باید بازی‌های پلی‌آف را فشرده‌تر برگزار کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391