برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: بودجه باشگاه نفت تهران کمتر از ۸ میلیارد تومان است

شنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۳۷ — فارس

مدیرعامل باشگاه نفت تهران بودجه این باشگاه را برای این فصل فوتبال زیر ۸ میلیارد تومان اعلام کرد.

تیم نفت تهران

منصور قنبر‌زاده در مورد شایعه جدایی منصور ابراهیم‌زاده از نفت تهران اظهار داشت: در رفتار و گفتار ابراهیم‌زاده هیچ نشانه‌ای برای جدایی از تیم نفت دیده نمی‌شود او برای این دو بازی آخر فصل دقیقا مثل روز اولی که به تیم نفت آمد در حال فعالیت و برنامه‌ریزی است و همچنان با انگیزه کار می‌کند ضمن اینکه در فوتبال حرفه‌ای هر بازیکن و مربی‌ای حق دارد که در پایان قراردادش یا آن را تمدید کند یا آنکه با باشگاه دیگر مذاکره کند و به باشگاه جدیدی برود.

وی ادامه داد: در فوتبال نفت اتفاقات خوبی رخ داده است ما فصل گذشته کاملا دوستانه از حسین فرکی جدا شدیم و حتی مراسمی با حضور وزیر نفت برای تجلیل از این مربی برگزار کردیم. ابراهیم‌زاده را هم با توصیه و مشورت ایشان جذب کردیم. با کادر فنی و بازیکنان راحت و شفاف هستیم و احترام متقابل بین ما برقرار است.

مدیرعامل باشگاه نفت در مورد شایعه مذاکره با حسین فرکی و عبدالله ویسی برای فصل آینده گفت: با هیچ مربی‌ای مذاکره نکرده‌ایم حتی برای آنکه شائبه‌ای پیش نیاید در ۵ هفته اخیر تماسی هم با حسین فرکی نداشته‌ایم. او از دوستان ماست.

قنبر‌زاده در مورد ابراز علاقه یعقوب کریمی برای جدایی از نفت و پیوستن به پرسپولیس گفت: ایشان قرارداد ۳ ساله با ما دارد با این حال ما هیچ بازیکن و مربی‌ای را به اجبار در تیم نگه نمی‌داریم و خیلی شفاف با باشگاهی که خواهان بازیکنان ماست مذاکره می‌کنیم همان طوریکه در نیم‌فصل این کار را با استقلال انجام دادیم و پس از امضای تفاهم‌نامه مبادله بازیکن انجام دادیم. در این فصل هم همین رویه را انجام می دهیم. اکنون با مدیران عامل دو سه باشگاه لیگ دسته اولی برای جذب بازیکنانی مذاکره کرده ایم بدون آنکه آن بازیکنان اطلاعی داشته باشند.

مدیرعامل باشگاه نفت در مورد شفاف‌سازی این باشگاه در مورد مسائل مالی مثل فصول گذشته گفت: همانطور که در دو فصل گذشته بیلان مالی باشگاه را منتشر کردیم در پایان این فصل هم همین کار را انجام می‌دهیم. اکنون می‌توانم بگویم بودجه باشگاه نفت در این فصل زیر ۸ میلیارد تومان بوده است که این بودجه شامل تمام هزینه‌ها از جمله اردوهای داخلی و خارجی است. آنطور که من تصور می‌کنم به جز گهر و فجر سپاسی سایر باشگاه‌ها بیش از ۱۰ میلیارد تومان هزینه‌ کرده‌اند.

وی در مورد بودجه فصل آینده باشگاه نفت گفت: بودجه ما برای فصل آینده نیز هیچ افزایش نداشته و در حدود همین رقم ۸ میلیارد تومان است مگر آنکه بتوانیم از محل درآمد‌ها یعنی جذب اسپانسر مقداری به این بودجه اضافه کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391