برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سعید دقیقی : لیست آخر تیم ملی اوج بی‌احترامی به لیگ است

یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۷ — گل

تصمیم خاصی نگرفته‌ام اما پیشنهاداتی بوده از تیم‌های مختلف که در دو هفته آینده تصمیم می‌گیرم. فعلاً می‌خواهم فقط استراحت کنم.

سعید دقیقی

سعید دقیقی مهاجم سایپا امیدوار بود که در لیست آخر تیم ملی حضور داشته باشد. اما این اتفاق دوباره برای او رخ نداد. حرف‌های دقیقی عصبانی را در مصاحبه‌اش با سایت گل بخوانید.

از فصلی که در سایپا گذراندی بگو؟

سایپا یک تیم بزرگ و به معنای واقعی باشگاه فرهنگی – ورزشی است. من در سایپا چیز‌های زیادی یاد گرفتم در سایپا با وجود مدیران با فرهنگ و با بازیکنان با شخصیت خیلی راحت بودم. دکتر سبحانی تلاش زیادی برای سایپا کرد که در این شرایط اقتصادی مملکت امکانات خوبی برای تیم فراهم کند که انصافاً در این کار موفق بود و کار بزرگی انجام داد. من در این فصل در سایپا فکر می‌کنم فصل موفقی را گذراندم با توجه به اینکه گل‌ها و پاس گل‌های زیادی را دادم. امیدوارم بتوانم در سایپا آماده‌ی کار را داشتم اما مشکلات تحصیلی و خانوادگی ممکن است باعث جدایی من از سایپا بشود.

آیا از استقلال و تراکتور پیشنهاد داری ؟

تصمیم خاصی نگرفته‌ام اما پیشنهاداتی بوده از تیم‌های مختلف که در دو هفته آینده تصمیم می‌گیرم. فعلاً می‌خواهم فقط استراحت کنم.

با توجه به آمار خوبت باز هم در لیست تیم ملی نبودی؟

من آرزو می‌کنم تیم ملی موفق شود اما در این لیست سه تا از بازیکنان در دو فصل روی هم ۲۵ گل زده‌اند و این در حالیست که من در این دو سال چیزی حدود ۳۰ گل زده‌ام به تنهایی . ۲۰ تا پاس گل داده‌ام. ولی در این لیست نبودم. من فکر می‌کنم دعوت از این نفرات اوج بی‌احترامی به لیگ بوده است . امیدوارم بتوانم در آینده به تیم ملی خدمت کنم. اما فکر کنم تیمی که در آن حضور داری در انتخاب آقای کی‌روش تأثیر گذار است و فکر کنم از تیم‌های بزرگ بیشتر بازیکن دعوت می‌شود حتی اگر آمار خوبی نداشته باشی.

مشکل تحصیلی‌ات چیست که می‌خواهی به تبریز بروی؟

من کارشناسی ارشد مدیریت می‌خوانم و دانشگاهم در تبریز است. به خاطر همین ممکن است به تبریز بروم.

این درست است که از قطر هم پیشنهاد داشتی یا این که بازار گرمی است؟

بله من از طریق یکی از دوستانم از قطر پیشنهاد داشتم اما به خاطر شرایط تحصیلی‌ام اصلاً به آن فکر نمی‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391