برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دفاعیه بلند بالای تبریزی‌ها از سهمیه لیگ برتری شهرداری

پنجشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۹ — گل

بر اساس تخلف افراد واشخاص مرتبط با این تیم صادر شده چگونه است که همین تخلفات وجرایم در دیگر تیم‌ها منجر به جریمه تیمی نشده است

تیم شهرداری

داستان تبانی در لیگ دسته اول جام آزادگان با همه حرف حدیث های خود کماکان ادامه دار است وبه نظر این زودی‌ها نمی توان انتظار داشت که پرونده به سرانجام نهایی رسیده وتکلیف تیم‌ها مشخص شود ، از تبریز خبر می رسد که دیشب مسئولین هیات فوتبال وباشگاه شهرداری جلسه مهمی را برگزار کرده اند ودر حین جلسه با تماس با یکی دو حقوقدان آگاه به آیین نامه های کمیته انضباطی سعی در تهیه دفاعیه ای داشته اند که باید آنرا تا روز یکشنبه هفته آینده بدست مسئولین کمیته استیناف فدراسیون فوتبال برسانند .

طبق دستور استاندار آذربایجانشرقی قرار است اسبقیان مدیر کل ورزش وجوانان و نوین شهردار تبریز وششگلانی رئیس هیات فوتبال در معیت یک هیات این دفاعیه بلند بالا را روز یکشنبه با حضور در فدراسیون فوتبال تقدیم مسئولین مربوطه کنند ، بر طبق آنچکه از این دفاعیه مشخص شده مسئولین استانی بر یک نکته کلیدی تاکید دارند و آن اینکه حکم صادره سقوط تیم شهرداری به یک رده پایینتر اگر بر اساس تخلف افراد واشخاص مرتبط با این تیم صادر شده چگونه است که همین تخلفات وجرایم در دیگر تیم‌ها منجر به جریمه تیمی نشده است ، با در نظر گرفتن احکام صادره همسان برای کادر فنی وافراد مرتبط تیم های دیگر در مورد تیم شهرداری تبریز نیز عدالت باید رعایت شود و همچون دیگر تیم‌ها جریمه تیمی شامل حال این تیم هم نشود ، البته در این دفاعیه از عملکرد مسئولین فدراسیون فوتبال و کمیته های مختلف آن ازجهت مبارزه با ناپاکی‌ها وبرخورد با عوامل مختلف آن حمایت شده واین اقدام را بفال نیک گرفته اند ،در پایان این دفاعیه اضافه شده که این تیم متعلق به مردم علاقمند ورزش استان بوده ونباید تاوان اشخاص را مردم بدهند ،لذا از کمیته استیناف درخواست شده که در این میان حق وحقوق مردم فوتبالدوست استان را مورد نظر قرار داده وسپس نسبت به صدور رای نهایی اقدام کنند .

گفتنی اینکه رای صادره اولیه به هیات فوتبال استان وباشگاه شهرداری تبریز تا آخر وقت اداری امروز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ابلاغ نشده است وطبق ظوابط ومقرارات موجود یک هفته بعد از ابلاغ این باشگاه فرصت خواهد داشت تا نسبت به رای صادره اعتراض خود را تسلیم کمیته استیناف بنماید اما ظاهرا مسئولین استانی منتظر رسیدن ابلاعیه رای صادره نشده اند وخود نسبت به اعتراض به رای وارد عمل شده اند ، این اتفاقات در شرایطی است که تا تعیین تکلیف وصادر شدن رای نهایی این پرونده کماکان تیم های مختلف پلی آف وصعود کننده بلاتکلف روزگار خود را سپری خواهند کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391