برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخشان:عابدینی جواب زیبایی داده است

چهارشنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۱ — گل

با حمید درخشان حرف می زنیم تا درباره حرفهای عابدینی در برنامه نود بپرسیم. جایی که او گفت:من مدیری هستم که فوتبال را می فهمم. بازیکن بزرگی هم بوده ام پس در کار فنی تیم نظر بدهم

حمید درخشان و امیر عابدینی

سرمربی سابق داماش که سابقه همکاری با عابدینی را در دو تیم مختلف دارد ، با رد اینکه عابدینی در کار او دخالت می کرده می گوید: ایشان خودش جواب خودش را به زیبایی داده است.ایشان گفته اند که من فوتبالیست بزرگی بوده ام و فوتبال را می فهمم پس دخالت می کنم.آقای عابدینی به چه قشنگی این جواب داده اند من دیگر چه بگویم؟

وقتی از درخشان میپرسیم آیا عالت اصرار عابدینی روی گزینه افشین ناظمی همین است ، در جواب می گوید:فکر کنم خبر نگار‌ها و مردم براحتی بتوانند از حرف های ایشان استنباط دقیقی داشته باشند . ضمن اینکه من در داماش نیستم و از اوضاع بی خبر ...

از درخشان درباره دوران همکاری با عابدینی در پرسپولیس سوال می کنیم و او اینطور جواب می دهد: من از کار با ایشان در پرسپولیس هیچ خاطره ای ندارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391