برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دکتر نوروزی:استقلال بهترین شرایط بدنی را داشت

جمعه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۸ — ایسنا

رییس گروه پزشکی باشگاه استقلال با بیان این که بازیکنان استقلال هیچ گونه مشکل مصدومیت و آسیب دیدگی‌ ندارد، گفت: استقلال امسال بهترین شرایط ممکن را از نظر بدنی داشت.

امین نوروزی

دکتر امین نوروزی در رابطه با آخرین وضعیت مهدی رحمتی، اظهار کرد: مشکل مصدومیت رحمتی کاملا برطرف شده و هیچ مشکل خاصی ندارد، البته امکان دارد در بعضی مواقع احساس کند از ناحیه مچ پا دچار درد ضعیفی دارد، اما این گونه آسیب دیدگی‌های جزئی مشکل حادی نیستند که مانع بازی وی شود.

وی همچنین در خصوص فرهاد مجیدی نیز گفت: مجیدی در شرایط ایده‌آل و خوبی به سر می‌برد و مشکل مصدومیت کمرش نیز کاملا برطرف شده است.

نوروزی خاطرنشان کرد: امسال استقلال تنها تیمی است که به خاطر تلاش بی‌وقفه کادر پزشکی با کمترین مصدومیت مواجه بود، به ویژه در نیم فصل دوم.

رییس کمیته‌ توانبخشی فدراسیون پزشکی در ادامه با اشاره به برگزاری سمینار بین‌المللی درمان صدمات عضله و تاندون در لندن گفت: امیدوار بودم که حداقل یک نفر از کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال با توجه به باارزش بودن این کنفرانس شرکت می‌کرد.

دکتر نوروزی که در این سیمنار شرکت کرده بود، به ایسنا گفت: این سمینار هر ساله با همکاری کمیته‌ پزشکی فیفا برگزار می‌شود که امسال با موضوع صدمات عضله و تاندون و پروتکل درمانی آنها در رشته فوتبال به مدت سه روز در لندن برگزار شد و سال آینده در خصوص صدمات مفصل و لیگامنت در ایتالیا برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این سمینار سه روزه پزشکان پزشکی ورزشی دنیا از جمله رییسان کمیته‌های پزشکی باشگاه‌های بارسلونا، یوونتوس، رئال مادرید و بایرن‌ مونیخ و چندتن از مدرسین پزشکی ورزشی دنیا، از جمله دکتر بورکنر، دکتر مافولی و یکی از بزرگان پزشکی ورزشی دنیا به نام مولر ولفارت حضور داشتند که مباحثی پیرامون مصدومیت‌های ورزشی در زمینه عضلات و تاندون در ورزشکاران فوتبالیست ارایه شد.

نوروزی ادامه داد: یکی از موضوعات مهمی که در این سمینار به آن اشاره شد، موضوع بدنسازی در ایران بود و این که بدنسازان فوتبال در ایران تمرینات قدرتی و استقامتی را جدی می‌گیرند و فعالیت‌های خوبی در این گونه تمرینات دارند، اما در زمینه تمرینات تعادلی و هماهنگی عصب و عضله پردازش کمتری دارند، در حالی که این تمرینات یکی از فاکتورهای بسیار مهم در کاهش مصدومیت‌های ورزشی از جمله رباط صلیبی و همسترینگ در فوتبال است.

رییس گروه پزشکی باشگاه استقلال با اشاره به غیبت نماینده ای از کمیته‌ پزشکی فدراسیون فوتبال در این سمینار، خاطر نشان کرد: این سمینار چون اختصاص به صدمات فوتبال داشت و بحث‌های زیادی در ارتباط با مصدومیت‌های فوتبال و پروتکل درمانی به ویژه در بخش سلامت عضله و تاندون مطرح شد، بسیار حائز اهمیت بود و تعجب می‌کنم چرا فدراسیون فوتبال نماینده‌ای در این سمینار نداشت.

وی در پایان گفت: به رغم این که در کلاس‌های آموزشی متعددی در زمینه فوتبال شرکت کرده بودم، اما این سمینار بهترین کلاس آموزشی برای خود من بود و امیدوارم در سال آینده نمایندگان زیادی از باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال در چنین سمینارهایی حضور داشته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391