برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ازسوی کمیسیون استیناف; تقاضای اعاده دادرسی دوپینگی فوتسال رد شد

سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۳ — فارس

کمیسیون استیناف درخواست اعاده دادرسی فوتسالیست را نپذیرفت.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیسیون استیناف تخلفات دوپینگ رای خود را در خصوص اعاده دادرسی نسبت به رای کمیسیون قبلی که خود بازیکن شخصا مبادرت به تجویز و در اختیار گذاشتن ماده مذکور را کرده است، صادر کرد.

اعضای کمیسیون با توجه به اینکه اظهارات متقاضی اعاده دادرسی در تعارض با اظهارات وی در مراحل بدوی و استیناف است برای تخفیف مجازات یا تبرئه فرد متخلف راضی نشدند و به همین دلیل تقاضای اعاده دادرسی را غیر موجه تشخیص داده و با استناد به مواد ۱۰۵ و ۱۰۶ آیین‌نامه کنترل دوپینگ ضمن رد تقاضای نامبرده بر ابقا و استواری رای صادر شده تایید می‌کند.

همچنین با توجه به اینکه ابراهیم صادق دقیقی، پزشک تیم در مقام اقرار به تجویز استفاده از مواد ممنوع برآمده‌اند و از جهتی اعضای کمیسیون استیناف اقدام انجام یافته حمید احمدی و دقیقی را در این مرحله برخلاف مراحل اولیه و استیناف با به کار بردن به روش‌های خاص در جهت انحراف اعضای کمیسیون و نهایتا ایجاد انحراف در مسیر رسیدگی به تخلف می‌داند و بر همین اساس رسیدگی به تخلف نامبردگان را به عنوان اعلام تخلف به کمیسیون بدوی ارجاع داده تا با رسیدگی و تحقیق در خصوص تخلف آقای دقیقی و همچنین همکاری نامبردگان در جهت انحراف مسیر دادرسی به کمیسیون بدوی ارسال می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391