برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله درودگر به محمد احمدزاده در برنامه‌ای که قرار بود با او آشتی کند!

جمعه، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۲ — خبرآنلاین

مدیرعامل باشگاه ملوان در برنامه تلویزیونی سکو انتقاد تندی از محمد احمدزاده کرد.

محمد احمدزاده

محمد احمدزاده سرمربی ملوان این هفته مهمان حضوری برنامه تلویزیونی سکو در شبکه باران بود. مسئولان این برنامه با صادق درودگر مدیرعامل ملوانی‌ها هم هماهنگ کرده بودند که با او تماس تلفنی بگیرند و او را روی خط بیاورند. مسئولان این برنامه می‌خواستند به دعواهای اخیر پایان دهند و با دو طرف هماهنگ کرده بودند که طوری صحبت کنند تا کدورت‌های اخیر را کنار گذاشته شود و آشتی کنند.
برنامه که شروع شد، احمدزاده دقایقی صحبت کرد و خیلی آرام و منطقی حرف زد تا اینکه درودگر روی خط آمد. درودگر هم ابتدا آرام و بدون حاشیه صحبت کرد اما یکدفعه از کوره در رفت و حرف‌هایی زد که باعث تعجب مسئولان برنامه و خود محمد احمدزاده شد. او ابتدا از احمدزاده انتقاد کرد که چرا با پژمان نوری به دیدار حسین هدایتی رفته و بعد هم از او ایراد گرفت که چرا تیمش در نیم فصل دوم فقط یک بازی را برده است. اما اوج صحبت‌های او آنجا بود که اسم یکی از لیدرهای ملوان به نام «ممدعلی زیتون» را آورد و گفت که اگر تیم را به او هم داده بود حداقل ۵ برد در نیم فصل دوم به دست می‌آورد!
البته احمدزاده هم که دید درودگر قول و قرارها را فراموش کرده و نمی‌خواهد کدورت‌ها از بین برود، گفت: «اگر این‌طوری است من هم می‌گویم هر کسی جز ایشان مدیرعامل باشگاه بود بیشتر از این مطالبات بازیکنان را می‌گرفت و همین پولی هم که گرفته‌ایم به خاطر آن ۴ برد متوالی نیم فصل اول است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391