برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: افرادی فکر می‌کنند ملوان خانه شخصی‌شان است؛ باید دستشان کوتاه شود

دوشنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۵ — فارس

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: افرادی هستند که فکر می‌کنند ملوان خانه شخصیشان است و به دنبال اهداف خود هستند.

صادق درودگر

صادق درودگر پس از شکست یک بر صفر ملوان مقابل پرسپولیس، عنوان کرد: به نظرم ترکیب امروز به صورتی بسته نشده بود که جسورانه باشد، نمی‌خواهم به مسائل فنی دخالت کنم اما واقعیت این است که می‌توانستیم امروز برنده بازی باشیم. پرسپولیس چیزی برای گفتن نداشت، ما خودمان خوب کار نکردیم، می‌توانستیم پرسپولیس را شکست دهیم اما از این فرصت استفاده نکردیم.

وی در پاسخ به خبرنگار فارس، مبنی بر اینکه آیا آن مواردی که در ابتدای فصل برای ملوان در نظر گرفته بود تحقق یافته، خاطرنشان کرد: خیر، تحقق پیدا نکرده، عواملی که می‌توانستند به تیم کمک کنند در کنار تیم نبودند. یکی از مشکلاتم این بود که خودم باید در نیم‌فصل کمیته فنی را تشکیل می‌دادم. این تصمیم جسورانه را نگرفتم. هدایتی کمک‌های مالی انجام داد، اما پس از نیم‌فصل این موضوع به خاطر مشکلات اقتصادی کم‌رنگ‌تر شد.

مدیرعامل باشگاه ملوان یادآور شد: هدایتی آنطور که خودش دلش می‌خواست و آنطور که ما می‌خواستیم به باشگاه کمک نکرد. تنها کسانی که تلاش زیادی کردند هواداران و بازیکنان بودند.

درودگر افزود: بازیکنان در تمرینات با قدرت شرکت کردند و هیچ تحصن و اعتراضی انجام ندادند، آن هم به عشق مردم شهرشان.

وی در مورد اینکه برخی مسائلی که درباره پرداخت پول هتل مطرح شده، تصریح کرد: ما از هفته قبل پول هتل را واریز کرده بودیم و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد، رسید آن هم در ماشینم وجود دارد، امروز فقط ۴۰۰ هزار تومان برای هتل پرداخت کردم.

مدیرعامل باشگاه ملوان با اشاره به برخی عناصری که نمی‌خواهند تیم نتیجه بگیرد، گفت: باید دنبال عناصری بود که دنبال لطمه به زدن به تیم هستند، امروز تیم دریادلان بازی داشته که به علت نبود دو آمبولانس نتیجه ۳ بر صفر اعلام شده، باید دید چه کسانی هستند که به ملوان یا ارتش و این شهر خیانت می‌کنند.

وی ادامه داد: شش ماه تیم تلاش کرده، سرانجام به علت نبود دو آمبولانس بازی ۳ بر صفر بازنده اعلام می‌شود. باید دید چه کسانی آمبولانس نفرستادند. همان کسانی که روزی امتیاز ملوان را از منطقه آزاد گرفتند و عنوان کردند که قصد تیم‌داری دارند و می‌خواستند تیم را درست کنند، اینگونه نبود آنها قصد داشتند تیم را خراب کنند.

وی درباره اینکه آیا در ملوان باقی خواهد ماند، گفت: من عاشق مردم، ملوان هستم در هر شرایطی که باشد و حتی اگر مسئولیت نداشته باشم با افتخار می‌ایستم و در کنار تیم برای موفقیت آن تلاش می‌کنم. فقط نباید از یک سری افراد خاص در باشگاه استفاده کرد باید از پیشکسوتان و هواداران استان هم‌فکری شود. چرا فقط از یک سری افراد خاص استفاده می‌شود. تعدادی فکر می‌کنند ملوان خانه شخصی خودشان است و باید دستشان از این موضوع کوتاه شود. از بازیکنان جوان باید استفاده شود نه اینکه فقط از یکسری افراد خاص.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391