برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: امکان همکاری دوباره هدایتی با باشگاه ملوان وجود دارد

یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۲۴ — گل

در مورد سرمربی فصل آینده باید فکرمان را متمرکز کنیم و یک تصمیم منطقی بگیریم و جلسه دیگری هم با مطالعه و مشاوره با بزرگان برگزار کنیم

صادق درودگر

محمد صادق درودگر در جلسه هم اندیشی با پیشکسوتان ملوان در باره آینده این تیم به صحبت نشست .
درودگر حرفهایش را از اینجا آغاز کرد : برای ادامه فعالیت باشگاه ملوان باید برنامه ۱۰ ساله بریزیم و از الگوهای موجود در فوتبال روز دنیا استفاده کنیم . دو متد برای موفقیت وجود دارد یا این که تمام ستارگان را جذب کنیم یا از سرمایه های خود باشگاه استفاده کنیم . من با توجه به شرایط موجود در شهر بندرانزلی و استان گیلان راه موفقیت باشگاه ملوان را در برنامه دوم می بینم .

مدیر عامل باشگاه ملوان تصریح کرد : تا کنون حتی یک ریال نیز از سوی هیچ شخص یا مسوولان استان گیلان به باشگاه ملوان کمک نشده است . البته با توجه به شرایط ویژه اقتصادی کشور مسوولان گیلان مطمئنا میخواسته اند ولی با این وصف نتوانستند به ملوان کمک کنند . جا دارد در این جا از همه آنها به ویژه آقای سعادتمند داوودی فرماندار محترم شهرستان بندرانزلی تشکر کنم که همواره در کنار ما بوده و راهکارهای لازم را ارائه نموده اند .

وی با بیان این که در عدم موفقیت ملوان در لیگ دوازدهم سرمربی ، مالک باشگاه ، من مدیر و بازیکنان سهم داشتیم ؛ گفت : در مورد سرمربی فصل آینده باید فکرمان را متمرکز کنیم و یک تصمیم منطقی بگیریم و جلسه دیگری هم با مطالعه و مشاوره با بزرگان برگزار کنیم . باشگاه ملوان باید یک دستورالعمل داشته باشد . سرمربی تیم نباید مانند یک خلبان باشد که جان همه مسافران دست اوست و اگر مشکلی در پرواز پیش آمد تنها شرایط را بهانه بیاورد و بگوید من اصلا هیچ مشکلی نداشتم و آب هوا و باند فرودگاه و هواپیمایی کشوری را مقصر معرفی نماید!

وی یاد آور شد : همان طور که گفتم خود من هم بی ایراد نیستم ، اما همیشه سعی می کنم صادق باشم و دروغ نگویم و فرا فکنی نکنم.

وی افزود : نباید کاری کنیم که سرمایه گذار از سرمایه گذاری در شهر انزلی پشیمان شود . بیست و چهارم اردیبهشت به همراه جمعی از مسوولان شهر انزلی برای قدر دانی از زحمات آقای هدایتی و همفکری برای آینده ملوان به تهران می رویم . ایشان از برخی اقدامات و ناملایمات رنجیده و با صحبت هایی که می کنیم امکان همکاری دوباره وی با باشگاه ملوان وجود دارد .

مدیر عامل باشگاه ملوان ادامه داد : آقای هدایتی در لیگ دوازدهم شش میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای باشگاه ملوان هزینه کرده و یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان دیگر نیز برای تسویه حساب خواهد داد ، تا به حال چه سالی ملوان بدهی نداشته است؟ این اولین مرتبه خواهد بود که ما در پایان فصل تسویه حساب میکنیم

درودگر افزود : سرمربی هر هفته باید در جلسات هم اندیشی کمیته فنی شرکت کند . در بسته شدن تیم ، ارائه برنامه های تمرینی باید به سرمربی کمک شود . همه باید در سرنوشت تیم موثر باشند . باید موفقیت و شکست مال همه باشد و درموقع شکست نباید همه چیز را سر یک فرد خراب کنیم .

وی ادامه داد : بازیکنان جوان در فصل آینده می توانند کمک حال ملوان باشند ، روی بازیکنانی مانند سعید عزت اللهی ، آرمان رمضانی ، محمد جعفری ، مهیار زحمتکش ، شایان کارگر ، شاهین ثاقبی و سهیل اصغر زاده فیاض ، صادق محرمی و بقیه بازیکنان می توانیم سرمایه گذاری کنیم .

مدیر عامل باشگاه ملوان اضافه کرد : تعدادی بازیکنان سرباز با کیفیت شناسایی شده اند و از بین آنها بازیکن یا بازیکنانی به ترکیب ملوان اضافه خواهند شد . دربرخی از پست‌ها نیز که کمبود داریم در صدد هستیم بازیکنان مورد نظر جذب شوند .

محمد صادق درودگر درانتهای جلسه از پیشکسوتان حاضر خواست تا نظرات خود را در جلسه بعدی در مورد بازیکنانی که باید در ترکیب فصل آینده ملوان باقی بمانند و همچنین بازیکنانی که باید جذب شوند ، جمع بندی نمایند .

نصرت ایراندوست ، عزیز اسپندار ، علی نیاکانی ، قاسم سلطانزادی ، رضا ویشگایی ، محمد قدیر بحری ، غلام محمد وند و بیژن شجاعی ؛ پیشکسوتان حاضر در جلسه با مدیر عامل باشگاه ملوان بودند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391