برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر : هدایتی به خاطر مشکلات اقتصادی و فضای مسموم فوتبال کنار رفت

پنجشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۸ — گل

ایشان تمام اختیاراتشان را به بنده تنفیذ کردند و من به مردم انزلی قول می دهم که ملوان با قدرت به کارش ادامه خواهد داد

حسین   هدایتی و صادق درودگر

با وجود کناره گیری حسین هدایتی از مالکیت ملوان صادق درودگر همچنان مدیرعامل این باشگاه خواهد بود.درودگر بعد از واگذاری سهام باشگاه از سوی هدایتی به هیات مدیره ملوان می گوید: « در جلسه دیروز آقای هدایتی گفتند تمام هزینه های این فصل را پرداخت می کنند و به خاطر مردم خوب انزلی ۲۵ درصد از هزینه های سال آینده ملوان را هم تامین خواهند کرد.»

درودگر در خصوص دلیل کناره گیری هدایتی گفت : « ایشان از مردم انزلی بسیار تشکر کردند و دلیل کناره گیری شان از مالکیت باشگاه ملوان را صرفا شرایط بد اقتصادی و همچنین فضای مسموم فوتبال اعلام کردند.»

درودگر ادامه داد : « ایشان تمام اختیاراتشان را به بنده تنفیذ کردند و من به مردم انزلی قول می دهم که ملوان با قدرت به کارش ادامه خواهد داد . هواداران ملوان منتظر تغییرات گسترده در باشگاه ملوان در جهت بهبود وضعیت موجود باشند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391