برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر : اگر بمانم ، ملوانی متفاوت می بینید

دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۷ — گل

سفر درودگر به اروپا حسابی شایعه درست کرد. از جعل امضای او پای نامه مدیران تا علت سفر . هیچ کس بهتر از خود مدیرعامل ملوان نمی تواند پاسخگوی همه این مسایل باشد

صادق درودگر

در مورد ماجرای نامه مدیران و امضای شما نکته نگفته ای دارید ؟

نه من در نامه ام همه چیز را توضیح داده ام . از اساس با چنین برنامه های از قبل تعیین شده ، مخالفم و آن روز نه در ایران بودم و نه به کسی بابت امضا وکالت داده ام .

در مورد دلیل سفرتان کلی شایعه درست شد .عده ای گفتند رفتید برای فصل بعد مربی از آلمان بیاورید !

( مکث و تعجب ) آخر چطور چنین چیزی به عقل شان رسیده ؟! مگر می شود از الان برای سال بعد آن هم به تنهایی و بدون مشخص شدن خط مشی باشگاه تصمیم گرفت و کاری کرد ؟ عده ای هم گفتند برای فروش بازیکن رفته اید و خودش سوژه شد ! و مخالفان این تز گفتند ، مگر ملوان جز سعید عزت اللهی ستاره جوان دیگری دارد ؟ سر مبلغ هم بحث شد و این که اروپایی‌ها بیش از صد‌ها هزار دلار بابت جوان ۱۶ ساله نمی دهند و این پول را در خود ایران هم می شود گرفت ! این موضوع چند جنبه دارد . اول این که دلیل سفرم همین بود ولی نگاه من به ترانسفر عزت اللهی صرفا درآمد زایی نیست . شاید در ایران تیمی دو برابر این پول را بدهد ولی مگر پیشرفت بازی در اروپا را می توان با ایران مقایسه کرد ؟ عزت اللهی الان یک گنج برای ملوان است . بازیکنی بلند قد و دو پا و من برای مشاوره با دوستانم و طبق توصیه بزرگانی چون مهدوی کیا راهی این سفر شدم .

به قصد کدام تیم ؟

لوگانو . آن جا همین طوری بازیکن نمی گیرند و من بیشتر رفتم تا از کارشناسان آن جا آنالیز عزت اللهی را بگیرم و ضعف هایش را بشناسیم تا این جا روی آن کار کنیم . این آنالیز الان دست من است و آن را به پدرش ، مربی تیم و حتی مربی تیم ملی می دهم .

قرار است این انتقال کی صورت گیرد ؟

یک هفته دیگر لیگ سوییس تمام می شود و دو هفته دیگر قرار است ، سعید حضوری برود آن جا . او در سنی هست که باید والدینش هم کنارش باشند و البته نظر همه کارشناسان این بود که امضای قرارداد بماند برای بعد از جام جهانی جوانان ، چرا که سعید آن جا می تواند چشم همه استعداد یاب های بزرگ را بگیرد .

آلمان برای چه رفتید ؟

چه قدر خبر‌ها زود می رسد ! کسی نمی دانست ، قرار است من آن جا بروم ولی رفتم تا با وحید هاشمیان هم دیدار و مشورت کنم . ماشاالله وحید برای خودش در مربی گری کلی اسم و رسم به هم زده .

تکلیف ملوان چه می شود ؟ شما قبل از عید گفتید برای ماندن شرط دارید ، اصلا قرار است ملوان برای قهرمانی بسته شود یا جوانگرایی کند ؟

ببین همه از مشکلات مالی ملوان خبر دارند ولی انصافا همه تقصیر‌ها گردن هدایتی نیست . شرایط مالی همه تیم‌ها خراب است و ضمنا در این یک سال هیچ کس در استان گیلان یک ریال هم کمک نکرد .

مگر قرار بوده کمک کنند ؟

قرار نبوده ولی انتظار چرا . مگر در استان های اصفهان ، فارس ، آذربایجان به تیم هایشان کمک نمی کنند ؟ این جا استاندار و فرماندار خیلی در امور اداری به ما لطف داشتند ولی صنایع و کمک های مردمی هیچ . هدایتی هم از خرید ملوان و هزینه در انزلی اهدافی داشت و به هیچ کدام نرسید . نه ورزشی نه اقتصادی .

اما در تیم می گویند بی پولی دلیل ناکامی فنی بوده !

پس چرا استقلال نتیجه می گیرد ؟ مگر همه تیم‌ها پول داشتند ؟ حقیقت این است که نیم فصل دوم از ۱۵ بازی یک برد آوردیم و همه مشکلات زیر سر بی پولی نیست . این نتایج هم مالک را دلسرد کرد .

حالا چه می شود ؟

تا قبل از بازی آخر هدایتی همه پول‌ها را می دهد و طلبکاری نمی ماند . البته بعد از کسر جریمه‌ها .

و برای فصل بعد ؟

شناخت و تجربه ای که امروز من دارم ، قابل مقایسه با اول فصل نیست . تا الان دو جلسه با هدایتی داشته ام و همه خواسته هایم را گفته ام ، ایشان هم موافق است اما هنوز چیزی قطعی نیست و تا قبل از همان بازی با ذوب آهن مشخص می شود . اگر من باشم آن وقت ملوانی متفاوت با امسال خواهید دید .

با کدام مربی ؟ چه بودجه ای ؟ جوانگرایی می کنید یا برای قهرمانی ستاره می خرید ؟
صبر کن ! جواب همه این سوالات را به زودی خواهید گرفت

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391