برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابن‌قاسم: بازیکنانمان را از دست نمی‌دهیم

جمعه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۹ — فارس

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: افشین و سایر بازیکنان تیممان را حفظ می‌کنیم و نیمکت فولاد را قوی خواهیم کرد

حسین  ابن قاسم

حسین ابن قاسم در مورد شرایط مذاکرات این تیم با حسین فرکی گفت: فرکی قرار است پس از اینکه پزشکان اجازه حرکت به او دادند به اهواز بیاید. روز گذشته که پیش او رفتم هنوز اجازه‌ای که پای خود را روی زمین قرار دهد نداشت البته توافقاتی با او انجام دادیم تا مشکلی بابت قرارداد وجود ندارد.

وی در مورد اینکه چه بازیکنانی را می‌خواهم برای فصل بعد جذب کنم عنوان کرد: هنوز چیزی مشخص نیست باید حسین فرکی لیست بدهد تا نسبت به جذب بازیکنان جدید اقدام کنیم. می‌خواهیم نیمکتمان را نسبت به سال قبل قوی‌تر کنیم. هنوز هیچ بازیکنی درخواست رضایتنامه نکرده است.

سرپرست فولاد در مورد وضعیت آرش افشین اظهار داشت: افشین و سایر بازیکنان فولاد را حفظ می‌کنیم و آنها از تیم جدا نخواهند شد.

وی در مورد اینکه آیا ۲۰ درصد آخر قرارداد بازیکنان را پرداخت کردند عنوان کرد: هنوز این اتفاق نیفتاده اما در هفته آینده تلاشمان این است که با بازیکنان تسویه کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391