برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نتقاد مدیرعامل باشگاه آلومینیوم: مدیران استقلال و پرسپولیس هیچ موقع در چنین جلساتی شرکت نمی‌کنند

دوشنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۴ — فارس

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم پس از جلسه اتحادیه مدیران عامل باشگاه‌ها، نسبت به عدم حضور نمایندگان باشگاه‌ استقلال و پرسپولیس معترض بود.

علی فتح الله زاده و محمد رویانیان

حسین جباری‌زاده درباره جلسه اتحادیه باشگاه‌های فوتبال عنوان کرد:جلسه خوبی برگزار شد و در خصوص تعداد تیم‌های لیگ برتر صحبت‌هایی مطرح شد اما متاسفانه در این جلسه مدیران باشگاه‌های بزرگ که توسط ارگان‌های دولتی حمایت می‌شوند حضور نداشتند. احترام گذاشتن به چنین جلساتی احترام گذاشتن به باشگاه‌های خود است.

وی ادامه داد: متاسفانه مسئولان فدراسیون هیچ یک در این جلسه حضور نداشتند اما به هر حال صحبت‌های خوبی بین مدیران رد و بدل شد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم درباره اینکه چرا از ابتدای فصل در خصوص ۱۶ تیمی شدن لیگ معترض نبودند، گفت: ما از همان ابتدا به این امر معترض بودیم. پیکان در هفته دهم اعتراض خود را اعلام کرد همچنین اینکه ما هنوز به علت اینکه مشکلاتی در ابتدای فصل داشتیم در این مسائل تاثیرگذار بود. اصرار بر تصمیم اشتباه خود یک اشتباه بزرگ است.

وی با اشاره به تیم‌هایی که موافق ۱۸ تیمی ماندن لیگ هستند، افزود: ۱۷ باشگاه با ۱۸ تیمی ماندن لیگ موافقند. مدیران ملوان و نفت هم زیر برگه این درخواست را امضا کردند. در جلسه‌ای که این امضاها صورت گرفت خروطی به عنوان نماینده باشگاه ملوان از طرف درودگر امضا کرد اما هم اکنون درودگر این موضوع را قبول ندارد.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه علت عدم شرکت مدیران باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در چنین جلساتی چیست، تصریح کرد: خدا را شکر آنها هیچ زمانی در این جلسات شرکت نمی‌کنند. به هر حال وقتی اتحادیه قصد دارد قوی کار کند همه باید در آن فعال باشند اگر مدیران عامل باشگاه‌ها نمی‌تواند در جلسه حاضر شوند نماینده‌های خود را بفرستند. خدا را شکر این باشگاه‌ها ۱۰ معاون دارند. به هر حال حضور هر یک از آنها می‌تواند گامی به جلو باشد.

جباری زاده در مورد شرایط آلومینیوم هرمزگان خاطرنشان کرد: امیدوارم در لیگ بمانیم اگر مسئولان فدراسیون بر اشتباه خود مبنی بر ۱۶ تیمی شدن لیگ پافشاری کنند خیانتی است علیه مردم استان هرمزگان. مسئولان آلومینیوم در صورت سقوط تیم دلسرد می شوند و امکان دارد برای فصل آینده تیم‌داری نکنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391