برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد شدید نصیرزاده از کمیته آموزش فدراسیون فوتبال

یکشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۰ — ایسنا

مدرس دوره‌های مدیریت فوتبال معتقد است در کلاس مربیان فوتبال اصول باشگاه‌داری تدریس نشده است.

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده، با انتقاد از کمیته آموزش فدراسیون فوتبال ایران گفت: حتما اطلاع دارید که کلاس‌هایی در دو روز اخیر با هزینه زیاد از سوی فدراسیون فوتبال برگزار شد. در این کلاس‌ها مطالبی مانند حقوق، تغذیه، روانشناسی، مربی‌گری و داوری تدریس شد اما متاسفانه جای مهم‌ترین بحث فوتبال یعنی شیوه باشگاه‌داری در این دوره خالی بود. دلیل آن این است که دو نفر در ایران می‌توانند این مطلب را تدریس کنند ولی ترجیح داده شد که فقط افراد مورد نظر آقایان کار کنند.

او در ادامه افزود: ما با آقای احسانی در کلاس‌های فیفا که در هند و پاکستان برگزار شده بود، هم‌دوره بودیم. ایشان از دانش ما برای تدرس آگاه است ولی چون خودش ما را رقیب می‌داند، از زمانی که به کمیته آموزش آمده‌اند، به ما که ۱۳ سال سابقه تدریس در این حوزه را داریم هیچ کلاسی نداده‌اند و حتی کلاس‌های استان‌های دیگر را هم شخصا می‌روند و مطالبی تدریس می‌کنند.

مدرس دوره‌های مدیریت فوتبال در ادامه با برشمردن مدیریت اداره باشگاه‌ها به عنوان اصلی مهم اظهار کرد: متاسفانه مطالب تدریس شده از سوی آقای احسانی به درد دانشجویان کارشناسی تربیت بدنی می‌خورد و در فوتبال کاربردی ندارد. در این دوره که هزینه‌های آن زیاد بود باید مربیان را با مفاهیم باشگاه‌داری، وظایف هیات مدیره، مدیرعامل، شیوه اسپانسرینگ، وظایف مدیریت، کادر فنی و حتی اصول نقل و انتقالات آشنا می‌کردند اما این گونه نشد و به دلیل اشتراک منافع مدرسین مدیریت فوتبال بیشتر از دو نفر نیستند هیچ کارگاهی در این زمینه برگزار نشد که مبادا اطلاعات‌شان در تدریس با دیگران مقایسه شود.

نصیرزاده ضمن تشکر از فدراسیون فوتبال بیان کرد: من از فدراسیون فوتبال و زحمت‌کشان کمیته آموزش فدراسیون متشکرم اما این رفتاری که آقای احسانی با مدرسین دارند به هیچ وجه متمدنانه نبود.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که در این زمینه‌هایی که نام بردید چه کسی قادر به تدریس است، گفت: من و خانم شهریاری در این زمینه سابقه تدریس داریم و تا آنجا که می‌دانم کس دیگری نمی‌تواند این دوره‌ها را تدریس کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391