برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

با استعفای گل‌محمدی موافقت شد

چهارشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۸ — ایسنا

در پایان نشست ر‌ییس هیات‌مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، دو گزینه به عنوان اولویت اول سرمربیگری پرسپولیس در فصل اینده انتخاب شدند.

یحیی گل محمدی

حسین مالکی رئیس هیأت مدیره و محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با توجه به استعفای یحیی گل‌محمدی، عصر امروز نشست فوق‌العاده‌ای با یکدیگر داشتند.

حسین مالکی رئیس هیأت مدیره پرسپولیس نتایج این جلسه را به شرح ذیل در اختیار روابط عمومی باشگاه پرسپولیس قرار داد:

با توجه به استعفای یحیی گل‌محمدی جلسه فوق‌العاده‌ای برگزار شد و در خصوص نحوه انتخاب سرمربی و کادر فنی فصل آینده مباحثی مطرح گردید و به منظور هدر نرفتن وقت و زمان بر انتخاب سرمربی در اسرع وقت تاکید شد و تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.

۱- درباره استعفای آقای یحیی گل‌محمدی ضمن تشکر از زحمات و خدمات ارزنده ایشان، در دوران کوتاه سرمربیگری باید اعلام کنیم که چیزی از ارزش‌های ایشان کاسته نشده و زحمات وی نادیده گرفته نمی‌شود و باشگاه به گونه‌ای شایسته از ایشان تقدیر به عمل خواهد آورد.

۲- درباره سرمربی و کادر فنی فصل بعد ابتدا چهار گزینه مطرح شد که سه گزینه ایرانی بودند و یک گزینه خارجی و در نهایت دو گزینه به عنوان اولویت اول تعیین شده و مقرر گردید مدیر عامل محترم باشگاه ظرف ۴۸ ساعت آینده بررسی‌های نهایی را انجام داده و پس از دریافت نظرات کارشناسی تصمیم نهایی را مطرح نماید.

انتخاب سرمربی و بازیکنان پرسپولیس در اسرع وقت در این نشست مورد تاکید قرار گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391