برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاشیه های خواندنی از یک پیروزی قهرمانانه

چهارشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۳۰ — گل

همسر و دختر امیر قلعه نویی در وی آی پی بازی را تماشا می کنند . مهدی تاج هم به همراه علی فتح الله زاده ، در قسمت ویژه نشسته اند .

تیم استقلال

بازیکن ان استقلال یک ساعت قبل از بازی برای گرم کردن وارد زمین شده اند ..ترکیب اصلی ، با همان نفرات قابل پیش بینی بسته شده . رحمتی، امیرحسین صادقی ، پژمان منتظری ، هاشم بیک زاده ،خسرو حیدری ،ساموئل ، نکونام ، جباری ،سیاوش اکبرپور، فرهاد مجیدی ،حمودی .

حدود ٢ هزار إیرانی در جایگاه همیشگی إیرانی‌ها در ورزشگاههای اماراتی حضور دارند و پرشور استقلال را تشویق می کنند. البته نیم ساعت قبل از بازی الشبابیها با بلندگو وارد عمل شدند و صدای إیرانی‌ها را به حاشیه بردند . البته إیرانی‌ها که تعدادشان کمتر از تماشاگران تیم میزبان نیست ، کم نیاورده اند ولی صدای بلندگو و ریتم عربی اش ناجور بالاست!

نکته جالب در گرم کردن یک ساعته‌ی استقلال ، حضور میثم بأئو در زمین بود . بأئو با آی دی کارت و لباس تیمی ، از داخل زمین تمرین ١١ نفر اصلی را تماشا کرد و با مربی‌ها ، بوستانی و عالمی و نوشادی یکسره مشغول بحث بود.

همسر و دختر امیر قلعه نویی در وی آی پی بازی را تماشا می کنند . مهدی تاج هم به همراه علی فتح الله زاده ، در قسمت ویژه نشسته اند .

ورزشگاه زیبا اما خالی است . هوا هم برای یک مسابقة فوتبال فوق العاده است . استقلالی‌ها خوش موقع به دبی آمده اند.

یکی از خوانندگان لس آنجلسی هم در وی آی پی حضور دارد . او سالهای سال است که فوتبال را جدی تعقیب می‌کند .

گزارش لایو مسابقه در دبی اسپورت و سه شبکه دیگر اماراتی و قطری آغاز شده است .

حنیف عمران زاده در دقیقه ٣٣ از روی نیکمت استقلال بلند شد و به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت . مشخص نیست او جای کدام بازیکن به زمین خواد آمد .

مشوقین پاکار الشباب حداکثر سی نفرند اما بلندگو و أر کستر لیدر اصلی جای همه کار می‌کند . به خصوص که او یکسره می خواند .
بعد از تکل خطرناک سیاوش اکبرپور ، قلعه نویی از کنار زمین به او تذکر جدی داد .
با گل ساموئل قسمت إیرانی ورزشگاه به آسمان رفت . به جز این نیمکت استقلال هم جشن مفصلی در فاصله دور از حلقه شادی بازیکنان گرفت . شادی خانواده سرمربی استقلال و همسر مجتبی جباری که در ورزشگاه حضور دارد هم دیدنی بود .

هاشم بیگ زاده بعد از دریبل دو مدافع الشباب در حرکتی عجیب توپ را به بدن نفر سوم کوبید تا به محض برگشت مورد لطف قلعه نویی قرار بگیرد .

شبابی‌ها بعد از خوردن گل ، به هیچ وجه از تشویق‌ها کم نکرده اند . هواداران إیرانی هم با شدت و حرارت استقلال را تشویق می کنند.
مصدومیت عمران زاده فرصتی برای مرور تاکتیکها بود . مجیدی و نکونام و بعد مجیدی - قلعه نویی ، جباری اکبرپور و بقیه . نتیجه این تایم أوت یک موقعیت گل برای استقلال است.
با به ثمر رسیدن گل دوم قلعه نویی حاتمی را جانشین اکبرپور کرد. او قبل از ورود فرزاد به زمین به او تأکید کرد مدافعان شباب را اصطلاحا جربدهد! او که آرام و شارژ بود اکبرپور را هم وقت خروج از زمین شدید تحویل گرفت.
حرص و جوش بخشی از حرفه قلعه نویی است . او در یک صحنه بعد از توپ سیخ کردن بیگ زاده در محوطه خودی ، با فریاد از او خواست کار راحت تر را که بازی رو به جلو و روی زمین است انجام بدهد. همین طور فرزاد حاتمی که با فریاد قلعه نویی در جای خودش قرار گرفت.
فرهاد مجیدی بعد از گل همه را کنار زد و خود را به پشت دروازه شباب رساند و مقابل پله های جایگاه برادرش فرزاد را در آغوش گرفت . این لحظه ای بود که إیرانی‌ها فریاد می زدند سه تایی هاش .
باگل سوم استقلال نیمه عربی ورزشگاه خاموش شد و بلندگوی گوشخراش به مرخصی رفت . البته این سکوت با گل دوم شباب دوباره شکست و آقای بلندگو بازگشت!
اگر یک عکاس دوربین را روی قلعه نویی میکاشت ، جایزه سال را می گرفت . بازهم هاشم !
گل تماشایی خسرو حیدری کار را تمام کرد . حالا می شود استقلال را در بین ٨ تیم نهایی دید . با این گل شبابی‌ها شروع به ترک ورزشگاه کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391