برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استقلال صنعتی لیگ برتری شد؟

دوشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۱۰ — گل

در حکم کمیته انضباطی هیچ اشاره ای به صعود استقلال صنعتی به لیگ برتر نشده . چرا؟

تیم استقلال صنعتی خوزستان

یعنی استقلال صنعتی لیگ برتری شد؟ این سئوال مهم همه اهالی فوتبال بعد از اعلام آرا در پرونده تبانی لیگ دسته اول است ...
۱- قبل از اتفاقات و تعلیق صعود شهرداری ، این تیم به عنوان صدرنشیت به لیگ برتر صعود کرده بود و تیم استقلا صنعتی نیز به عنوان تیم دوم به پلی آف رقته بود تا با مس سرچشمه بازی کند.
۲- حالا با سقوط یک رده ای شهرداری ، استقلال صنعتی اتوماتیک جای این تیم را می گیرد و لیگ برتری می شود .و طبعا پاس هم به عنوان تیم دوم جای آبی‌ها را در پلی آف می گیرد.
۳- اما نکته جالب همین جاست . هم استقلالی های صنعتی و هم پاسی‌ها سرمربی و مدیر و سایر عوامل خود را به دلیل دخالت در تبانی از دست داده اند . در تیم استقلال صنعتی ، همه کادرفنی و سرپرستی محروم شده اند و در تیم پاس سرمربی و مدیر و یک عضو اجرایی. یعنی به موجب همین حکم ، آنها (مثل شهرداری )مرتکب تبانی شده اند . پس چطور تیمی که همه عواملش درگیر تبانی هستند ، محروم نشده و صعود به لیگ برتر را هم پاداش گرفته اما شهرداری یک رده سقوط کرده است؟
۴- شاید اقدام استقلالی های صنعتی ، از نظر کمیته انضباطی ، اقدام به عدم صعود است (!) و الا با هیچ ادله دیگری نمی توان این دو محرومیت را به هم مربوط کرد. درواقع اگر استقلالیهای اهواز تبانی کرده اند ولی تیم شان محروم شده ، جز این نیست که می خواسته اند شهرداری صعود کند. اما همین تیم دوهفته قبل از پایان لیگ شهرداری را در اهواز برد ....
۵- در حکم کمیته انضباطی هیچ اشاره ای به صعود استقلال صنعتی به لیگ برتر نشده . چرا؟
۶-آیا با این حکم تیم بهمن فروتن (مس رفسنجان ) هم در لیگ یک ماندنی می شود ؟ایا باید شهرداری را ازجدول حذف کرد یا رده بندی ، با صعود یک رده ای همه تیم‌ها شکل می گیرد؟
۷-...سئوالات بسیارند. کاش در یک کنفرانس مطبوعاتی به این سئوالات پاسخ داده شود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391