برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی: سرمربی پرسپولیس هر کسی باشد حمایت می‌کنیم

شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۸ — فارس

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: از دو تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم و صحبت‌های ابتدایی را انجام دادم.

حمید استیلی

حمید استیلی در خصوص پیشنهادهایش برای فصل آینده عنوان کرد: دو پیشنهاد دارم که صحبت‌های اولیه را انجام دادم و ظرف چند روز آینده نهایی خواهد شد.

وی درمورد شرایط پرسپولیس خاطر نشان کرد: امروز که از جلسه کمیته فنی با پنجعلی آمدیم دو گزینه نهایی شد که ظرف امشب و یا فردا مشخص می‌شود.

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه پیشکسوتان این باشگاه معتقدند مربی پرسپولیسی باید باشد، یاد آور شد: صحبتی که در کمیته فنی و هیئت مدیره مطرح شد این بود که در ابتدا گزینه سرمربیگری پرسپولیسی باشد و در مرحله دوم داخلی باشد و در مرحله سوم یک مربی خارجی انتخاب شود. هم اکنون ابراهیم زاده و مایلی‌کهن گزینه‌های نهایی هستند.

وی در مورد اینکه برخی از پیشکسوتان اعلام کردند که اگر گزینه پرسپولیسی نباشد حمایت نخواهند کرد، گفت: این گونه نیست همه حمایت می‌کنند، در جلسه ای که با مسئولان داشتند به اجماع رسیدند هر گزینه‌ای که باشگاه انتخاب کند از آن حمایت خواهندکرد.

محمد پنجعلی نیز در مورد شرایط پرسپولیس افزود: در جلسه کمیته فنی پنج رای ابراهیم کسب کرد و ۵ رای مایلی کهن که پس از آن ما جلسه را ترک کردیم و حالا هیئت مدیره باید در این زمینه تصمیم بگیرد که شاید امشب و یا فردا سرمربی معرفی شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391