برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیم یوسفی: برخی پیشکسوتان روی استیلی هم نظر دارند

شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۵ — گل

آقای رویانیان هم نقطه نظرات را یادداشت کرد اما احتمال می دهم آقای ابراهیم زاده سرمربی شود و برداشت من این بود که شاید اصلا ایشان انتخاب شده است

حمید استیلی

رحیم یوسفی یکی از پیشکسوتان حاضر در جلسه صبح امروز پیشکسوتان پرسپولیس می گوید:«در این جلسه همه صحبت کردند و آقای رویانیان هم نقطه نظرات را یادداشت کرد اما احتمال می دهم آقای ابراهیم زاده سرمربی شود و برداشت من این بود که شاید اصلا ایشان انتخاب شده است.»

وی می گوید:«ما دوست داشتیم در درجه اول سرمربی ایرانی و بعد پرسپولیسی باشد .اکثریت پیشکسوتان حاضر در جلسه هم همین نظر را داشتند اما در نهایت گفتیم هر گزینه ای انتخاب شود اگر ایرانی باشد حمایتش می کنیم.»
از این هافبک میانی دهه ۶۰ قرمزها نظر شخصی اش را می پرسیم که جواب می دهد:«من نمی توانم اسم ببرم اما از بین بچه های پرسپولیس و آقایان مایلی کهن ،درخشان یا پیروانی هر کدام که بشوند خوب است.البته ما حمید استیلی را هم پیشنهاد دادیم و گفتیم ایشان در کادر باشد .چند پیشکسوت هم روی ایشان نظر داشتند .آقای رویانیان هم به نظر پیشکسوتان اهمیت داد و یادداشت هایی برداشت و قرار شد انتخاب نهایی را در جلسه عصر امروز انجام دهد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391