برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریاد شیران: نام های متخلفان را هرچه زودتر اعلام کنند

دوشنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۱ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: تبانی در فوتبال بیداد می کند، باید نام های متخلفان را هر چه زودتر اعلام کنند.

ناصر فریادشیران

ناصر فریاد شیران پیشکسوت فوتبال افزود: فوتبال ملی ما از سال ۱۹۹۶ به بعد به سراشیبی افتاده است چون زیر ساخت‌ها برای ادامه موفقیت های تیم ملی فوتبال ایران از رده نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان وجود ندارد. در سال ۲۰۱۲ بدترین نتایج تیم ملی فوتبال ایران از رده پایه تا بزرگسالان برای ما رقم خورد.

وی در مورد تبانی در فوتبال ایران و لیگ یک گفت: علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال اعلام می‌کند که تبانی در لیگ یک وجود ندارد ولی آیت اللهی و علیپور اعتقاد به تبانی دارند.

فریاد شیران اظهار داشت: یک دزد را در بالای شهر می گیرند سپس به او می گویند که از این پس در پایین شهر دزدی کن و دیگر در بالای شهر دست به دزدی نزن! شرایط لیگ برتر و لیگ یک فوتبال کشورمان این گونه شده است که منشوری‌ها در لیگ برتر فعالیت نکنند و فقط به لیگ یک بروند.

وی ادامه داد: باید هر چه زودتر نام های متخلفان تبانی معرفی شوند تا با معرفی آنها در لیگ یک نیز مثل لیگ برتر فضای سالمی برای رقابت وجود داشته باشد و حق به حق دار برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391