برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریاد شیران: کی روش با پول های بیت المال مشغول جهانگردی است

چهارشنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۴ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: کی روش در موزابیک مشغول حیف و میل کردن بیت المال فدراسیون فوتبال است .

ناصر فریادشیران

ناصر فریادشیران افزود: تمام کارشناسان و مربیان و بازیکنان فوتبال با ۱۶ تیمی شدن لیگ مخالفند . این امر به دلیل علاقه سرشار جوانان ایرانی به فوتبال است .

وی افزود : اقدامات لازم برای ۱۶ تیمی شدن لیگ با شدت در جریان است و موافقان این موضوع بر اجرایی شدن این طرح پافشاری می کنند. بخصوص کی روش که خود عامل اصلی به تصویب رسیدن این طرح در فدراسیون فوتبال است .

وی ادامه داد: کی روش که داعیه سرمربی گری دارد ، جز اینکه به هر بهانه ای به مرخصی می‌رود چه کار مفیدی انجام می دهد که بر توانایی تیم ملی بیفزاید . به عنوان مثال هم اکنون برای جایگزین شدن ( دژاگه ) بازیکن مصدوم تیم ملی برنامه اش چیست.

وی در خصوص رقم بالای قرارداد کی روش گفت: آقای کی روش تا به حال بیش از پانزده میلیارد تومان از پول بیت المال را به عنوان قرارداد دریافت کرده است . من قیمت را می گویم اگر مسئولان فدراسیون ادعا می کنند که چنین مبلغی دروغ است قرارداد وی را به رسانه‌ها نشان دهند تاثابت شود که دروغ نیست .

فریاد شیران اظهار داشت : من یک بار گفته بودم باز هم می گویم که کی روش در موزامبیک جزیره دارد و در حال جمع کردن انواع حیوانات در این جزیره است. وی فقط به دنبال تفریح وگردش است و دلش برای فوتبال ما نمی سوزد.

وی ادامه داد: وقتی آقای کی روش به فوتبال ایران آمد همه کارشناسان و مردم خوشحال شدند چون فوتبال ما یک سرمربی متخصص را آورده است .

شیران که از اوضاع حاکم بر تیم ملی بسیار متاسف است خاطر نشان کرد : کی روش قطعا از وظایف در وظایف خود کوتاهی می‌کند . او وظیفه نظارت برتمام تیمهای ملی را دارد ولی به بهانه محرومیت یا برخی مشکلات تیم ملی بزرگسالان از انجام دیگر وظایفش سرباز می زند.

وی در نهایت ، مقصر اصلی اهمال کاری مداوم کی روش را ضعف فدراسیون فوتبال دانست و گفت : نمی دانم مسئولان فدراسیون به چه چیز کی روش دلخوش کرده اند که حتی بر اعمال وی نظارت ندارند وحتی بازخواست وتوبیخی در کار نیست .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391