برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریادشیران: مایلی کهن امسال جلالی را نمی خواهد

چهارشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۱ — گل

شک نکنید که نتایجی به مراتب بهتر از این چند سال اخیر را با پرسپولیس می‌گیرد. من نمی‌خواهم از او دفاع کنم اما مطمئناً گذشت زمان بهترین قاضی است .

محمد مایلی کهن و ناصر فریادشیران

یکی از گزینه‌های جدی سرمربیگری در پرسپولیس محمد مایلی‌کهن است و اگر او به نیمکت سرخپوشان برسد یکی از اعضای کادر فنی‌اش بدون شک نادر فریاد شیران خواهد بود. دستیار ثابت حاجی‌مایلی در این سال‌ها پیرامون اتفاقات اخیر حرف‌های جالبی را با خبرنگار گل مطرح کرده است:

در مورد حضور مایلی‌کهن در میان گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس؟

من نمی‌توانم نظر خاصی داشته باشم، اما باید بگویم همان‌طور که شاگردان ایشان توانسته‌اند سرمربی پرسپولیس باشند ایشان هم می‌توانند. اگر آن‌ها این پتانسیل را داشته‌اند آقای مایلی‌کهن پتانسیل بیشتری دارد.

اما عده‌ای می‌گویند که آقای مایلی‌کهن دل خوش کرده به سومی در جام ملت‌ها و چندین سال است که دانش کافی را برای مربیگری ندارد و در تیم‌هایی که رفته اکثراً سقوط کرده‌اند؟

تیم فولاد ۱۲ بازیکن اصلی خودش را از دست داده بود و در آن سالی که ما رفتیم با یک تیم جوان کار را در لیگ شروع کردیم و اگر سقوط کردیم فقط به خاطر این بود. اگر چه ما از همان تیم بازیکنان خیلی خوبی را به فوتبال ایران معرفی کردیم. در شهرداری تبریز هم زمانی که رفتیم مشکلاتی بود و در همان سال تردید نداشته باشید که در لیگ برتر هم خیلی از تیم‌ها که قهرمان شدند و یا افتادند با زد و بند بوده و تردید نکنید در این مورد ما چون زد و بند نکردیم خیلی از امتیازات ما را خوردند و باعث سقوط ما شدند.

یعنی شما می‌گویید در لیگ برتر هم تبانی می‌شود؟

چرا که نه؟ شک نکنید که بیشتر از این‌ها تبانی می‌شود. این نفرات استقلال را اگر مظلومی یا مرفاوی داشتند قهرمان می‌شدند. البته این را باید بگویم که مایلی‌کهن بدون تیم نمی‌ماند و در این مدت هم که نگذاشتند سرمربی پرسپولیس شود پرسپولیس به کجا رسید. مایلی‌کهن از مربیانی که در پرسپولیس بوده‌اند کمتر نیست و نبوده است.

صحبت‌هایی هم درباره آوردن مجید جلالی توسط آقای مایلی‌کهن به پرسپولیس هست؟

هر کسی این حرف را زده اطلاعات ناقصی دارد و اطلاعات او سوخته است. ایشان اگر بیاید به عنوان سرمربی می‌آید و این حرف‌ها مال پارسال بوده و هر کسی گفته از طرف خودش گفته. قطعاً اگر آقای مایلی‌کهن به پرسپولیس بیاید این اتفاق نمی‌افتد.

شنیده‌ایم که آقای حیدرپور مدیرعامل گهر شده است؟

بله من هم شنیده‌ام و نمی‌دانم چه کسی و با چه انگیزه‌ای این حکم را به ایشان داده. آقای حیدرپور پایش را از گلیمش درازتر کرده است. او به یکی از بازیکنان ما به نام رضا کاردوست زنگ زده و او را تهدید کرده بود که چرا مصاحبه کردی تیم بد بسته شده است. تو را به خاک سیاه می‌نشانم. من باید از همین جا بگویم آقای حیدرپور تو خیلی کوچک‌تر از آن هستی که بخواهی کسی را به خاک سیاه بنشانی. تو عددی نیستی که بخواهی از این کارها بکنی! من متأسفم برای کسی که این حکم را برای حیدرپور صادر کرده. من چیز‌هایی از آقای حیدرپور می‌دانم که اگر بگویم او را در دورود راه نمی‌دهند.

به نظرتان مایلی‌کهن اگر به پرسپولیس برود موفق می‌شود؟

شما شک نکنید که نتایجی به مراتب بهتر از این چند سال اخیر را با پرسپولیس می‌گیرد. من نمی‌خواهم از او دفاع کنم اما مطمئناً گذشت زمان بهترین قاضی است. شاید خود آقای مایلی‌کهن ناراحت بشود که من با شما مصاحبه کرده‌ام و متأسفانه بعضی از روزنامه‌ها و رسانه‌های دیگر ممکن است از حرف‌های من تعبیر دیگری داشته باشند اما خوب من بر حسب وظیفه خودم تشخیص دادم که جواب شما را بدهم و با شما صحبت کنم. چرا که من اعتقاد دارم ما مربیان و بازیکنان و خبرنگاران و داوران همگی عضو یک خانواده هستیم و باید پاسخگوی یکدیگر باشیم. در آخر امیدوارم در پرسپولیس چه آقای مایلی‌کهن باشد چه شخص دیگری پرسپولیس به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند تا دل هواداران بی‌شمارش شاد شود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391