برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرگوسن: تصمیم داشتم تا در کریسمس خداحافظی کنم

دوشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۵ — گل

سرمربی شیاطین سرخ در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که قصد داشته که در پایان سال ۲۰۱۲ با دنیای مربیگری خداحافظی کند

سر الکس فرگوسن

سرالکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد در صحبت هایی اعلام کرده که تصمیم داشته تا در کریسمس گذشته از دنیای مربیگری خداحافظی کند.

این سرمربی اسکاتلندی بعد از ۲۶ فصل حضور روی نیمکت مربیگری منچستریونایتد ، ۴شنبه گذشته اعلام کرد که در پایان رقابت های این فصل بازنشسته خواهد شدوالبته به این نکته اشاره کرد که سعی کرده بوده تا این خبر را سری و مخفی نگاه دارد و حتی تصمیمش را به اعضای خانواده اش هم نگفته بوده.

فرگوسن در صحبت هایی به اسکای سپورتس گفت:« کریسمس پیش می خواستم خداحافظی کنم. وقتی خواهر کتی (همسرم) فوت کرد، اوضاع کمی تغییر کرد. او خیلی تنها شد و من فکر می کنم که خیلی در زندگی ام به او مدیونم. در طول ۴۷ سال اخیر او رهبر خانواده بود و از سه پسرمان مراقبت کرد و خودش را وقف من و خانواده نمود و حالا نوه های زیادی دارد. نوه هایمان دور او را می گیرند و فکر می کنم که شما می دانید که با فوت خواهر کتی، او بهترین دوستش را از دست داد.و حالا من وقت و زندگی ام را به او مدیونم.»

سرمربی یونایتد ادامه داد:« این خیلی مهم بود تا با عنوان قهرمانی از دنیای مربیگری کنار بروم. این برای این باشگاه هم خیلی مهم است. این مهمترین کاری بود که من می خواستم دراین باشگاه انجام دهم؛ تا یک برنده باشیم. تصمیم برای خداحافظی هم تصمیم سختی بود. حتی من این تصمیم را به نزدیک ترین اعضای خانواده ام هم نگفتم. در ماه مارس با سه پسرم صحبت کردم. برادرم تا سه شنبه شب از ماجرا خبر نداشت. چون من اول می خواستم به بازیکنانم و اعضای کادر فنی ام این را بگویم. ولی متاسفانه این شایعات به رسانه‌ها درز کرد. اخباری که نباید به بیرون درز کنند، به رسانه‌ها می رسند و به همین خاطر ما به سرعت این خبر را رسمی نمودیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391