برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فنونی زاده: همه پیشکسوتان با ابراهیم زاده مخالفت کردند

شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۵ — گل

نظر همه قدیمی های پرسپولیس این است که سرمربی از بین بچه های خودمان باشد . نظر بچه‌ها درباره مایلی و درخشان ۸۰ به ۲۰ به نفع مایلی کهن است

مرتضی فنونی زاده

مرنضی فنونی زاده مدافع دهه ۶۰ پرسپولیس دقایقی بعد از پایان جلسه رویانیان با پیشکسوتان این باشگاه در باره سرمربی بعدی پرسپولیس می گوید:«من فکر می کنم آقای رویانیان قصد دارد بر خلاف صحبت هتایی که شد و نظر پیشکسوتان بود ابراهیم زاده را سرمربی کند .احساس می کنم مزه دهان ایشان ابراهیم زاده است اما قرار شد ایشان عصر امروز جلسه ای با اعضای کمیته فنی داشته باشند و سرمربی را معرفی کنند.»

وی اد امه داد:«هیچکس در جلسه از انتخاب ابراهیم زاده راضی نبود و همه می گفتند که ایشان عملکرد خوبی در ذوب آهن نداشته و زمانی که بازیکنانی مثل قاضی یا خلعتبری تعویض می شدند نمی توانست آنها را مدیریت کند.البته ایشان مربی خوب و با دانشی است اما اقتدار لازم را ندارد و همه پیشکسوتان روی این مساله تاکید داشتند.»

فنونی زاده ادامه داد:« نظر همه قدیمی های پرسپولیس این است که سرمربی از بین بچه های خودمان باشد . نظر بچه‌ها درباره مایلی و درخشان ۸۰ به ۲۰ به نفع مایلی کهن است.»

وی ادامه داد:«البته آقای دایی هم ۹۹ درصد شانس داشت اما مثل اینکه استخاره کرده و بد آمده.»
از فنونی زاده می پرسیم نظر شخص شما چیست که جواب می دهد:«هر کدام از بچه های پرسپولیسی انتخاب بشود فرقی نمی کند اما من دوست داشتم دایی سرمربی بشود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391