برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فروتن: کار تشکیلاتی بلد نیستیم

سه‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۴ — فارس

رئیس مجمع کانون مربیان فوتبال گفت: کار تشکیلاتی بلد نیستیم و این دلیل ضعف فوتبال ماست

بهمن فروتن

بهمن فروتن در مورد کانون صنفی مربیان فوتبال ایران گفت: کانون مربیان فوتبال آلمان ۵۵ سال است که تشکیل شده و ۵ میلیون عضو فعال دارد، حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار مربی کارهای آموزشی در فوتبال آلمان را برعهده دارند که زیر نظر این کانون است. کارهای تشکیلاتی در این کانون انجام می‌شود، فوتبال ایران اگر کمی ضعیف است دلیلش بلد نبودن کارهای تشکیلاتی است متاسفانه در کارهای تشکیلاتی ضعیف هستیم.

وی افزود: باید از مجید جلالی مجسمه بسازیم چرا که او در این چند سال برای راه‌اندازی کانون صنفی مربیان تلاش زیادی کرده است. در سال ۵۶ در کنار مرحوم فکری، ابراهیمی و چند تن دیگر قصد تشکیل کانون مربیان را داشتیم اما این اتفاق نیفتاد. جلالی کمک بزرگی به فوتبال ایران کرد و چند سال است با تشکیل این کانون مربیان دور یکدیگر جمع می‌شوند. چند وقت پیش قرار بود ۵۰ میلیون پول در اختیار ما قرار بگیرد اما به جلالی گفتم چون باید مستقل باشیم نباید این پول را قبول کنیم. ۶ ماه پیش وقتی صحبت همکاری با عزیز محمدی مطرح شد، به مجید جلالی گفتم نباید استقلال‌مان را از دست بدهیم ۷ ماه تحقیق کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که ما و جلالی روی یک موج حرکت می‌کنیم. وقتی از استقلال کانون مطمئن شدم همکاری با یکدیگر را آغاز کردیم.

وی تاکید کرد: ما همه با هم هستیم، وقتی اگر می‌خواستم ۵۰ میلیون را دریافت کنیم باید به یک جا وصل می‌شدیم ما تنها سالی ۱۲ هزار تومان حق عضویت پرداخت می‌کنیم که پول چندانی نیست،‌خیلی‌ها با من تماس گرفتند و گفتند‌ شما این پول‌ها را خورده‌اید الان که در کنار یکدیگر جمع شده‌ایم نباید این موضوع را مطرح کنیم که در زیر بلیت عزیز محمدی قرار داریم. ما خودمان هستیم و در این ۵ سال فعالیت خودمان را با قدرت دنبال کردیم. عزیز محمدی نیز اکنون یکی از ما است. کانون شهرستان‌ها را داشتم و وطنی نیز کانون تهران را راه‌اندازی کرد.

وی در مورد تشکیلات کانون عنوان کرد: خیلی‌ها می‌گویند برای حضور در کانون باید آنها فدا شود اما در کار تشکیلاتی افراد باید علاقمند حضور در کانون باشد نه اینکه چون من فروتن و یا جلالی هستم باید منتظر تماس برای حضور در کانون باشم، باید بحث و دعوا در کانون را برای پیشبرد اهداف یاد بگیریم. خیلی عقب هستیم. حتی نانواها صنف دارند که اخبار آنها را روزنامه‌ها پوشش می‌دهد اما ما تاکنون بیشتر از یک تا ۵ جلسه مطبوعاتی فکر نمی‌کنم برگزار کرده باشیم. فرهنگ فوتبال ایران این است و برخی روابط در نظر گرفته می‌شود کار تشکیلاتی خوب انجام نمی‌شود.

رئیس مجمع کانون مربیان تاکید کرد: ۵۰ سال پیش در کار تسهیلاتی از حالا جلوتر بودیم امروز یک باشگاه ۴۰ نفر عضو دارد اما بسیار بهم ریخته است باید دسد به دست هم دهیم تا این کانون تشکیلاتی را جلو ببریم و تا روز شنبه همه باید متوجه تشکیل کانون صنفی مربیان شود.

فروتن خاطرنشان کرد: بیش از ۳۰ سال است که عضو کانون مربیان آلمان هستم که گاهی به عنوان مدرس به آنجا می‌روم در ابتدا ۱۵ مارک حق عضویت ما بود اما اکنون ۶۰ یورو که چیزی در حود ۱۵ برابر سال‌های ابتدایی به عنوان حق عضویت پرداخت می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391