برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فروزان: ۸ ماه به ناحق بیرون نشستم

دوشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۶ — فارس

دروازه‌بان تراکتورسازی تبریز گفت: ۸ ماه به ناحق بیرون نشستم اما اعتراض نکردم.

محسن فروزان

محسن فروزان، در مورد انتخاب حمید زینی‌زاده به عنوان مدیرعامل جدید تراکتورسازی تبریز گفت:‌ به نظر من زینی‌زاده بهترین گزینه برای مدیرعاملی تراکتورسازی بود. او در زمان جعفری نیز در باشگاه فعالیت داشت و به خوبی از مسائل باشگاه آگاه است. کادر مدیریتی خوبی برای باشگاه انتخاب شده و امیدوارم با درایت زینی‌زاده تراکتورسازی در فصل آینده به موفقیت برسد.

وی در مورد صحبت‌های جعفری که اعلام کرده بود اولیویرا با بازیکنانی که رابطه بیشتری داشت میدان می‌داد، عنوان کرد:‌ جعفری بعد از ۷-۸ماه که این مسئله را می‌دانست تازه آن را اعلام کرده است. خودم به ایشان گفته بودم که این مسئله در تیم وجود دارد. اولیویرا یک سال من را از فوتبال عقب انداخت و به تراکتورسازی نیز ضربه زد، او دل هواداران را نیز شکست.

فروزان تأکید کرد: می‌گفتم اولیویرا در تفکراتش رفیق‌بازی حرف اول را می‌زند اما به من اعلام می‌شد حاشیه دارم و به این خاطر چنین صحبتی را بیان می‌کنم. مسئولان باشگاه می‌گفتند از این موضوع اطلاع دارند اما اقدامی نمی‌کردند. تمامی بازیکنان اعلام کردند ویکتور کمک مربی و پائولو مربی دروازه‌بانان برای تیم حاشیه درست می‌کنند و به اولیویرا آمار غلط می‌دهند. بعد از ۸ ماه تازه این مسئله اعلام می‌شود که متأسفانه کار از کار گذشته‌ است. تراکتورسازی پتانسیل قهرمانی در لیگ برتر را داشت و می‌توانست بهترین نتایج را در لیگ قهرمانی آسیا کسب کند.

دروازه‌بان تراکتورسازی خاطرنشان کرد: به مردم تبریز اعلام می‌کنم ۸ ماه به ناحق بیرون نشستم و هیچ چیز نگفتم، متأسفانه در حالیکه می‌توانستیم بهترین نتایج را بگیریم این مشکلات برایمان دردسر ساز شد. مسائلی که ۸ ماه پیش اعلام کردم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391