برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعلام رای کمیته انضباطی فوتسال بانوان

یکشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۸ — باشگاه خبرنگاران

کمیته انضباطی دیروز رای های خود را درخصوص تیم های مختلف صادر کرد.

پس از جریمه سپیده زرین راد –بازیکن تیم فوتسال پرسپولیس توسط کمیته انضباطی، این بازیکن پس از پرداخت جریمه نقدی خود درخواست بخشش یک جلسه محرومیت از همراهی تیم پرسپولیس را داشته است.

کمیته انضباطی پس از بررسی های لازم محرومیت وی را از تاریخ ۲/۲/۹۲ به مدت ۶ ماه با تعلیق مواجه کرد و این بازیکن می تواند تیم خود را از تاریخ فوق همراهی کند. گفتنی است، در طول مدت تعلیق در صورت بروز هرگونه تخلف از سوی سپیده زرین راد، علاوه بر تنبیه مقرر، محرومیت تعلیقی به مرحله اجرا گذاشته می شود.

همچنین پس از جریمه مهناز فارسی –بازیکن تیم فوتسال متین ورامین توسط کمیته انضباطی، این بازیکن پس از پرداخت جریمه نقدی خود درخواست بخشش یک جلسه محرومیت از همراهی تیم فوتسال متین ورامین را داشته است.کمیته انضباطی پس از بررسی های لازم محرومیت وی را از تاریخ ۲/۲/۹۲ به مدت ۶ ماه با تعلیق مواجه کرد و این بازیکن می تواند تیم خود را از تاریخ فوق همراهی کند .گفتنی است، در طول مدت تعلیق در صورت بروز هرگونه تخلف از سوی مهناز فارسی، علاوه بر تنبیه مقرر، محرومیت تعلیقی به مرحله اجرا گذاشته می شود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391