برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عصبانیت شدید قلعه نویی از حنیف ؛از خشم شدید تا خنده !

پنجشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۱ — گل

در اوج عصبانیت قلعه نویی ، مدافع استقلال حرفی زد که خنده سرمربی استقلال و ختم غائله را در پی داشت

تیم استقلال و تیم مس کرمان

حنیف عمران زاده مدافع محبوبی است . او دیروز هم به محض بلند شدن از روی نیمکت (از طرف ایرانی‌ها )به شدت تشویق شد ، اما کسی نفهمید که چرا او دوبار با حرکات دست و (...) نسبت به هواداران حربف حرکت ناخوشایندی انجام داد . حرکتی که مورد اعتراض آرش برهانی هم قرار گرفت .

اما بعد از سوت پایان دیدار الشباب – استقلال و در حالی که آبی‌ها در خانه حریف یک برد فوق العاده به دست آورده بودند امیر قلعه نویی باز هم از همان حرکات منحصر به فرد خود انجام داد که حتی از نگاه تصویربرداران اماراتی دور نماند.
به گزارش گل ، قلعه نویی بعد از سوت پایان داخل زمین شد و در حالی که به شدت از دست حنیف عمران زاده عصبانی بود با اشارات دست نکته ای را به او می گفت.در نقطه مقابل حنیف هم مانده بود چه بگوید و در حالی که به نظر می رسید هر لحظه به شدت عصبانیت قلعه نویی افزوده می شود دخالت رحمتی و یکی دو بازیکن دیگر باعث شد آتش خشم قلعه نویی مثل پارسال دامن حنیف را نگیرد.
با این حال در لحظه جدا کردن این دو نفر از هم حنیف حرفی زد که هم خودش خندید هم قلعه نویی عصبانی را به خنده واداشت اما حالا این سوال پیش آمده که سرمربی استقلال از کدام کار شاگرد عجیب و غریبش شاکی بود و البته حنیف چه حرفی زد که قلعه نویی در اوج عصبانیت خندید و بی خیال تنبیه او شد؟
ظاهرا جمله عمران زاده چیزی جز معذرت خواهی البته به سبک خودش نبود .البته همه در استقلال با این واقعیت که کله حنیف بوی قرمه سبزی می دهد کنار آمده اند !

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391