برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: حضور ابراهیم‌زاده در نفت تهران منتفی شد

جمعه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۷ — فارس

مدیرعامل باشگاه نفت تهران از منتفی شدن حضور منصور ابراهیم‌زاده در تیم فوتبال این باشگاه خبر داد

منصور ابراهیم زاده

منصور قنبرزاده در مورد وضعیت منصور ابراهیم‌زاده اظهار داشت: مهلت منصور ابراهیم‌زاده برای پاسخگویی به باشگاه نفت تا روز پنجشنبه بود که این فرصت به پایان رسید و به این ترتیب ما با دو مربی جدید برای فصل آینده مذاکره کردیم. به این ترتیب حضور ابراهیم‌زاده در باشگاه نفت منتفی است.

وی در مورد اینکه اگر ابراهیم‌زاده را باشگاه پرسپولیس به توافق نرسد، امکان بازگشت این مربی به نفت وجود دارد؟ گفت: خیر. به دلیل آنکه ما با دو گزینه دیگر مربیگری مذاکره کرده‌ایم حتی اگر ایشان با باشگاه پرسپولیس به توافق نرسند، دیگر در تیم نفت جایی ندارند و سرمربی فصل آینده ما قطعا منصور ابراهیم‌زاده نخواهد بود. زیرا ایشان قرار بود تا روز پنجشنبه پاسخ نهایی را به ما اعلام کنند.

مدیرعامل نفت تهران در مورد اینکه با ابراهیم‌زاده بر سر مسائل مالی به توافق رسیده بودند، گفت:‌ با وجود آنکه قانون سقف قراردادها دیگر در فوتبال ما اعمال نمی‌شود اما باشگاه نفت همچنان به پرداخت دستمزد در حیطه مشخص شده پایبند است و ما حداکثر سقف قرارداد را برای سرمربی فصل آینده خود در نظر گرفته‌ایم.

پیش از این قرار بود ابراهیم‌زاده روز پنجشنبه با باشگاه نفت قرارداد نهایی خود را امضا کند و یک فصل دیگر در این تیم بماند اما این مربی اکنون گزینه اصلی تیم فوتبال پرسپولیس است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391