برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: کریمی را می خواهند خلعتبری را بدهند

سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۲ — گل

بحث قهرمانی برای نفت نباید اغراق آمیز باشد.سابقه،بودجه وهزینه هایی که برای نفت انجام دادیم این تیم را جزو یکی ازمدعیان کرده است.

منصور قنبرزاده

این روزها باشگاه نفت تهران دربین تیمهای پرسروصدا حضور دارد.جذب گل محمدی وشایعاتی که درخصوص حضوریعقوب کریمی ومیثم حسینی درپرسپولیس شنیده می‌شد باعث شد سراغ قنبرزاده مدیرعامل تیم نفت برویم.

*چطورشد که با گل محمدی به توافق رسیدید؟

_ما برای مربیگری فصل آینده ۳ گزینه را کاندید کرده بودیم. گل محمدی،افشین پیروانی وداود مهابادی که گزینه های نفت برای فصل بعد بودند.بعد ازجلسه ای چند ساعته انتخابات را انجام دادیم.هر۳ کاندیدا جزو بهترین وشایسته ترین مربیان ایران بشمارمی روند اما درجمع بندی که انجام دادیم گل محمدی به عنوان سرمربی نفت انتخاب شد.

*اما ابراهیم زاده را می توانستید حفظ کنید؟

_منصورابراهیم زاده برای نفت زحمات فراوانی کشید اما ازآن جاکه قراردادش با نفت تمام شده بود باشگاه قصد داشت قرارداد وی را تمدید کند،دراین چند وقت منصورخان به کربلا رفته بود،منتظربودیم که تا هفته گذشته ایشان به ما جواب بدهد که با توجه به تأخیروی با گزینه های دیگر وارد مذاکره شدیم.تیم نفت متعلق به فرد خاص نیست وما دراینجا کارتیمی انجام می دهیم به همین دلیل ترجیح دادیم شخص دیگری را سکاندارهدایت کنیم.به غیرازتراکتورسازی، پرسپولیس نیز منصورخان را می خواست ما ازلحاظ اخلاقی منتظربودیم تا وی به نفت جواب بدهد واما...

*فکرمی کنید گل محمدی به درد کاری نفت بخورد؟

_گل محمدی درپرسپولیس کارنامه خوبی داشت تیم را ازرده دوازدهم تحویل گرفت وپرسپولیس را به فینال جام حذفی رساند.قرارنیست اگرتیم درضربات پنالتی حذف شد یقه گل محمدی را بگیریم درهرجای دنیا ضربات پنالتی حکم شانس را دارد.گل محمدی با پرسپولیس،ملوان،داماش حتی تیم مارا شکست داد به نظرم وی عملکرد بسیارخوبی داشت همچنین ازآنجا که بحث اخلاقی برای ما درالویت قراردارد.بی حاشیه بودن وایجاد آرامش یحیی درتیمهایی که حضورداشته همچنین سابقه ورزشی وپرونده ملی بودن وی باعث شد تا ما به گل محمدی اعتماد کنیم.

*درمورد شایعه جدایی چند بازیکن نفت صحبت کنید،مثلا جریان حضوریعقوب کریمی درپرسپولیس؟

_بارها گفتیم قرارداد یعقوب کریمی با نفت ۳ ساله است وایشان هرجا بخواهد برود باید با اجازه باشگاه باشد به جزپرسپولیس یک تیم هلندی وسپاهان با نامه نویسی خواهان جذب کریمی شدند اما وی با نفت دوسال دیگرقرارداد دارد .اول ازهرچیزی مصلحت کریمی برای ما مهم ترازهرچیزی است، اگروی تمایل داشته باشد می تواند به هرتیمی که علاقمند است برود.یعقوب ازاستقلال به نفت آمد وبازیکن ما یعنی موسوی به استقلال رفت به همین دلیل باید با اجازه ما راهی تیمهای دیگربشود.

*گویا تیم های فولاد وپرسپولیس خواهان میثم حسینی شدند؟

_زمانیکه میثم حسینی را جذب کردیم طوری قرارداد وی را بستیم که به این زودی نتواند ازنفت جدا شود،قرارداد ایشان با نفت یکسال ونیمه بود ومیثم فعلا با ما قرارداد دارد.حسینی جزو آن دسته ازبازیکنانی است که قصدمان ازابتدا سرمایه گذاری روی اوبود البته ازاین تیمها تا کنون درخواست کتبی بدستمان نرسیده اما قطعا ما اجازه جدایی به حسینی نخواهیم داد مگراینکه همان طورکه گفتم وی خودش تمایل داشته باشد.هرتیمی هم خواهان حسینی،کریمی یا هربازیکن دیگری ازنفت باشد یا رضایت آنها را به طورقرضی صادرمی کنیم یا تیمهای خواهان آنها باید به ما بازیکن بدهند.مثلا اگرقراراست سپاهان کریمی راجذب کند باید درقبالش جواهیرسوکای یا خلعتبری را بدهد یا فولاد وپرسپولیس هم اگرخواهان میثم ویعقوب هستند باید به ما بازیکن بدهند.

*ازپرسپولیس کدام بازیکنان را می خواهید؟

_من مثال زدم اگرپیشنهاد پرسپولیس جدی شد آن وقت سرمربی تیم مشخص می‌کند کدام بازیکنان را به جای مهره هایمان می توانیم جذب کنیم.

*برای فصل آینده به قهرمانی فکرمی کنید؟

_بحث قهرمانی برای نفت نباید اغراق آمیز باشد.سابقه،بودجه وهزینه هایی که برای نفت انجام دادیم این تیم را جزو یکی ازمدعیان کرده است.حتم بدانید برای اهداف بالا درلیگ با تمام وجود می جنگیم.

*وبازیکنان جدید؟

_ما نمی خواهیم برای جذب بازیکنان خارجی هزینه کنیم. با دوبازیکن ازنفت مسجدسلیمان به توافق رسیدیم که هردو ازکیفیت بالایی برخوردارند.همچنین کمال کامیایی نیا ورسول نوید کیا جذب نفت شدند که فکر می کنم خریدهای خوبی باشند بقیه جابجایی‌ها را با کمک وهمفکری آقای گل محمدیظرف چند روزآینده انجام خواهیم داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391