برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غلامی: بعدازشنیدن خبرخداحافظی کریمی هنگ کردم

شنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۳۹ — گل

محمدغلامی در آخرین بازی سپاهان در لیگ هم فیکس بازی کرد و به تیم ملی دعوت شد. او خوشحال از این مسئله با ما به صحبت نشسته است...

تیم سپاهان

*جشن قهرمانی با نتیجه تساوی همزمان شد؟

_بله،اما دراصفهان جشن قهرمانی باشکوهی گرفتیم واستادیوم لبریز ازتماشاگربود بازی با آلومینیوم تشریفاتی بودو...

*تاکنون برای سپاهان دخیره طلایی بودی وهروقت برای این تیم به میدان می رفتی با پاس گل یا گلزنی خودت را بعنوان ذخیره طلایی مطرح می کردی؟

_دربازی با آلومینیوم که فیکس بودم .در۴ بازی اخیرروند خوبی را داشتم ودربازیهایی که مقابل النصر،الغرافه وپرسپولیس به میدان رفتم توانستم نقش مثبتی را برای سپاهان ایفا کنم.نیمکت نشینی حقم نبودزیرا تاکنون درسپاهان ۶،۷ پاس گل دادم وبعنوان ذخیره طلایی مطرح شدم متأسفانه دردو بازی که برای سپاهان فیکس بودم شکست خوردیم البته درآن بازی هیچ کدام خوب نبودیم.

*کرانچار ؟

_خب بالاخره ناراحت که هستم اما ایشان هم برای سپاهان زحمات فراوانی کشید واین تیم قهرمان جام حذفی شد.ومن با هزارآرزو به سپاهان آمدم باید بگویم تلاش بسیاری ازبازیکنان مانند احمدجمشیدیان به چشم نیامد بنده خدا جمشیدیان حتی ایران نژاد وزنید پوردرسپاهان محوشدند.به هرحال مربیگری سلیقه ای است شاید یک مربی غلامی را قبول داشته باشد ویک مربی دیگرمرا قبول نداشته باشد نمی توان به این موضوع ایراد گرفت البته او دراواخربازیها بامن خوب شده بود با این شکر خدا به تیم ملی دعوت شده ام می توانم مثمرثمرباشم.

*قبلا درمصاحبه هایت می گفتی بعد ازپایان فصل ازاصفهان می روی الان هم روی حرفت هستی ؟

_به هرحال نیمکت نشینی خیلی برایم سخت بود من خیلی سختی کشیدم بدنم خیلی آماده بود همه می دانند چه سختی هایی کشیدم اما به هرحال بگذریم تمام شد ورفت، ابتدا باید با باشگاه صحبت کنم وآینده ام دراصفهان بستگی به تغییروتحولات درکادرفنی دارد.کما اینکه الویت سپاهان است.

*با گلزنی مقابل پرسپولیس نشان دادی بازیکن سرنوشت سازی هستی وشاید اگردربقیه بازیها به میدان می رفتی شاید سپاهان الان قهرمان لیگ می شد؟

_قبل ازاین بازی به خودم اطمینان داشتم ومی دانستم به پرسپولیس گل می زنم . درذهنم درخصوص گلزنی تصویرسازی کردم دقیقه ۱۱۵ توانستم گل دوم سپاهان را بزنم وزیرپیراهنم جمله ای به این مضمون که نمازستون دین است را به هواداران نشان دادم جالب اینکه همان لحظه دراستادیوم اذان پخش می‌شد که برایم جالب بود.

*قبل ازبازی با پرسپولیس گفته بودی می دانی سپاهان قهرمان است وتو گل می زنی؟

_می خندد،دیدید که چه پیش گوی خوبی هستم؟اما ازشوخی گذشته می دانستم سپاهان قهرمان ومن می توانم گل بزنم واین قضیه را درمصاحبه هایم گفته بودم.

*کرانچاربعد ازپایان بازی به توچه گفت؟

_بعد ازگلزنی به سمت کرانچاررفتم ورا بغل کردم درآن لحظه فقط به سپاهان وقهرمانی این تیم فکرمی کردم وبه هیچ عنوان نیمکت نشینی ام مهم نبود.

*قهرمانی لیگ را هم ازدست دادید؟

_تیم ما درفصل جدید ۸،۹ بازیکن را ازدست داد وبازیکنان تازه وارد می خواستند تا با تیم هماهنگ شوند خدارا شکر توانستیم جام حذفی را ازآن خود کنیم اما خستگی جام باشگاهها درتنمان مانده بود ومهم ترین دلیل ازدست دادن قهرمانی لیگ همین بود.

*استقلال هم قهرمان شد؟

_استقلال حقش بود قهرمان شود این تیم مربی خوبی مانند قلعه نویی دارد البته پرسپولیس هم یکی ازتیم های خوب ایران بشمارمی رود اما فوتبال همین است .

*کریمی هم خداحافظی کرد؟

_ازاین جریان خیلی ناراحت شدم باورکنید هنگ کردم خیلی دوست داشتم دوباره کنارعلی بازی کنم.

*دراین مورد با اوصحبت کردی؟

_ارتباطم با علی کریمی بسیارخوب است فعلا با اوتماس نگرفتم چرا که می دانم شرایط خوبی ندارد بعد ازپایان بازی لباس علی را گرفتم واو هم به من تبریک گفت،اما ظرف امروز وفردا با کریمی تماس می گیرم تا دلیل این تصمیم ناگهانی را متوجه شوم.

*چند پیشنهاد خوب ازتیم های آلمانی وپرسپولیس،استقلال داری کدام را انتخاب می کنی؟

_بله،همانطورکه گفتید ازچند تیم پیشنهاد دارم اما راجع به یکی ازپیشنهادات که تیم خارج ازکشوراست بیشترفکرمی کنم.

*راستی درلحظه زدن ضربات پنالتی چه حسی داشتی؟

_به بچه های سپاهان اطمینان فراوانی داشتم.خلعتبری،حاج صفی وبقیه جزو پنالتی زنان خوب ما هستند اما ازسوی دیگردروازه بان پرسپولیس روزخوبی را سپری کرده بود.اصلا فکرنمی کردم نوروزی اولین پنالتی پرسپولیس را بزند البته هادی جزو یکی ازبهترین وبا تجربه ترین بازیکنان پرسپولیس بشمارمی رود با این حال من فکرمی کردم مهدی مهدوی کیا پنالتی اول این تیم را بزند که چنین اتفاقی نیفتاد.

*مهدوی کیا هم خیلی مظلوم خداحافظی کرد؟

_واقعا درمورد آقا مهدی ناراحت شدم.حق وی چنین خداحافظی بی سروصدا نبود ازهواداران پرسپولیس توقع داشتم برای مهدوی کیا سنگ تمام بگذارند واو را همراهی کنند حتی بازیکنان پرسپولیس هم کناروی نبودند وفقط عکاسان اطراف او را گرفتند زمانیکه آقا مهدی زمین را بوسید برایم ناراحت کننده بود ازطرفی برای قهرمانی سپاهان خوشحال بودم وازسویی دیگرآن طورخداحافظی مهدوی کیا وکریمی برایم خیلی ناراحت کننده بود.

*وحرف پایانی؟

_جادارد از مدیرعامل تیم آقای رحیمی تشکرکنم.وی واقعا تیم را حمایت کرد.خودم را مدیون رحیمی وآقای خوروش می دانم رحیمی درقهرمانی سپاهان نقش نخست را ایفا کرد ومن واقعا ازاو متشکرم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391