برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گل‌محمدی: کریمی از ترس مصدومیت بازی نکرد

دوشنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۵۷ — فارس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علی کریمی مقابل ملوان به دلیل ترس از مصدومیت بازی نکرد.

یحیی گل محمدی

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از دیدار مقابل ملوان در خصوص این مسابقه اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم ولی در نیمه اول حریف کاملاً در لاک دفاعی فرو رفته بود و به خاطر وقفه‌ای که در مسابقات ایجاد شد شرایط چندان خوبی نداشتیم اما در بین دو نیمه با ایجاد تغییرات بر بازی مسلط شدیم.

وی در خصوص هادی نوروزی و بازگشت او به ترکیب پرسپولیس گفت: او شرایط حساسی داشت و ما هم می‌خواستیم از تمام داشته‌هایمان استفاده کنیم به همین خاطر نورزی هم مدیریت خوبی داشت و از بازیکنان تأثیرگذار بود.

گل‌محمدی در خصوص محمد قاضی و قهر او در بین دو نیمه گفت: من از این موضوع اطلاع نداشتم و تازه به من گفتند که او ورزشگاه را ترک کرده است اما حتماً این موضوع را بررسی می‌کنم.

وی در خصوص اینکه قاضی گفته است سال بعد در پرسپولیس نمی‌ماند، گفت: هر بازیکنی مختار است تیم ‌فصل بعد خود را انتخاب کند اینکه چه کسی در تیم بازی کند مسئولیتش بر عهده من است ولی ما امروز پنج شش مصدوم داشتیم و قاضی درست می‌گویید که قرار بود با سیستم دیگر به زمین می‌رویم اما به یکباره سیستم ما تغییر کرد و مجبور بودیم که این کار را انجام دهیم، بازیکن اگر توانایی داشته باشد باید خودش را توجیه کند و قاضی هم بازیکن با شخصیتی است اما باید قبول کنیم که او اشتباه کرده و در خصوص وی تصمیم خواهیم گرفت.

گل‌محمدی در خصوص غیبت علی کریمی در مسابقه امروز گفت: ما امیدوار بودیم او نیم ساعت برای ما بازی کند ولی وقتی با او صحبت کردیم او گفت که می‌ترسد مصدوم شود و به همین خاطر ترجیح داد که در بازی امروز نباشد و قصد دارد با قدرت مقابل سپاهان به میدان برود.

خبرنگاری گفت که چرا پرسپولیس در نیمه دوم افت می‌کند و نگران بازی با سپاهان نیستند که گل‌محمدی پاسخ داد: سؤال، سؤال خوبی بود ما همیشه در نیمه اول خوب بودیم اما چند بازی است که نیمه دوم ضعیف می‌شویم، قبول کنید که از شرایط مسابقه دور بودیم و دست‌مان هم بسته بود، هماهنگی نداشتیم ولی از یک طرف بحث انگیزه وجود دارد چون نه قهرمان می‌شویم و نه سقوط می‌کنیم به همین دلیل چون مسابقات تشریفاتی است انگیزه بازیکنان کم می‌شود.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا استقبال کم تماشاگران باعث نگرانی او برای دیدار هفته آینده نمی‌شود، گفت: بازی حساس نبود و تماشاگر کمی آمد اما هفته آینده مطمئناً حضور تماشاگران پررنگ‌تر خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391