برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاج صفی: خدا خواست سپاهان حالاحالاها قهرمان بماند

چهارشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۵ — گل

احسان حاج صفی ،از خوشحالی اش بعد از قهرمانی در جام حذفی می گوید

تیم سپاهان

فینال جام حذفی ؟

بازی بدی نبود ، بازی را خیلی خوب شروع کردیم و موقعیت های خوبی داشتیم که می توانستیم گل کنیم اما دوبار عقب افتادیم که خدا کمک کرد در وقت بازی آن را جبران کردیم و بازی را رساندیم به پنالتی که خدا را شکر با توجه به پنالتی زن های خوبی که داشتیم والبته با کمک خدا توانستیم بازی را ببریم.

موقعی که پشت پنالتی ایستادی استرس داشتی؟

بله استرس بود اما نه خیلی زیاد ، بیشتر تمرکز کردم روی ضربه و برای چند ثانیه هیچ صدایی نمی شنیدم و هیچ چیزی را جز دروازه و توپ نمی دیدیم و خدا کمک کرد که آن توپ گل شد.

پشت ضربه قشنگ چهره ات معلوم بود که منتظری تا توپ را گل کنی و با مشت های گره کرده فریاد بزنی؟

بله، من هفته های سختی را گذراندم پس از آن حاشیه هایی که برای من درست کرده بودند. همه را به خدا سپردم و در این بازی خدا کمک کرد که پنالتی‌ها جوری پیش رود که من با گل زدن کار را تمام کنم. آره من منتظر بودم تا توپ را گل کنم و به همه ثابت کنم که احسان حاج صفی شرافت فوتبالی اش را به هیچ چیز و هیچ کس نمی فروشد و خدا کمک کرد این اتفاق افتاد و خدا اینطور خواست که سپاهان حالا حالا‌ها قهرمان بماند.

لیگ؟

در لیگ هم شانس داشتیم که قهرمان بشویم اما قسمت نشود دوست داشتیم جام لیگ برتر را هم به اصفهانی‌ها هدیه کنیم اما این اتفاق نیافتاد .با این حال خدا را شکر که یک جام برای اصفهان بردیم و نگذاشتیم هر دو جام برای تهران بماند.

بازی آخر در لیگ برای شما حساس است، هم برای ذوب آهن و هم برای دومی خودتان ؟

بله ما ۱۰۰% می خواهیم ببریم چون برای تثبیت دومی به ۳ امتیازش احتیاج داریم و همینطور می خواهیم که به تیم همشهریمان کمکی کرده باشیم.

احسان حاج صفی در سپاهان می ماند؟
من یک نیم فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارم قبلاً هم گفتم تا زمانی که در ایران باشم در سپاهان می مانم و اگر در ایران فوتبال بازی کنم فوتبال خود را با سپاهان به پایان می رسانم و با این تیم از فوتبال خداحافظی می کنم. چرا که من توسط سپاهان به فوتبال ایران معرفی شدم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391