برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسن‌زاده: عقیلی یک هفته برای اعتراض فرصت دارد

یکشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۵ — فارس

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: هادی عقیلی یک هفته برای اعتراض فرصت دارد.

هادی عقیلی

اسماعیل حسن‌زاده در مورد اینکه چطور در مورد فحاشی طرفداران استقلال به محمدرضا خلعتبری هیچ رایی صادر نشد اما بلافاصله بعد از دیدار سپاهان و داماش گیلان خلعتبری این بازیکن به کمیته انضباطی احضار شد، گفت: شما اطلاعات ۱۰ درصدی دارید و جواب ۱۰۰ درصدی می‌خواهید! ما در مورد خلعتبری رایی صادر نکردیم بلکه ایشان را به کمیته انضباطی دعوت کردیم. لفظ احضار را مطبوعات به کار برده‌اند، ممکن است که ایشان به کمیته انضباطی بیاید و رایی صادر نشود. دلیل اعلام زودتر دعوت خلعتبری هم به این خاطر بود که سپاهان بازی‌های داخلی و بین المللی دارد و می‌خواستیم زودتر از این دعوت با خبر باشند. رای دیدار استقلال و سپاهان را هم صادر کرده‌ایم.

حسن‌زاده در مورد اینکه چه رایی برای آن دیدار صادر شده، گفت: حضور ذهن ندارم ۷-۸ رای دیگر هم امضا کرده‌ام و نمی‌دانم دقیقا چه مفادی داشت اما در رای بازی استقلال و سپاهان جریمه نقدی هم آمده است.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد وضعیت پرونده هادی عقیلی، گفت: ایشان دیروز به کمیته انضباطی آمدند رای به او ابلاغ شد و یک هفته فرصت دارد که به این رای اعتراض کند. اگر اعتراض نکند همان رای صادر شده تایید می‌شود ولی با توجه به صحبتی که با این بازیکن کردیم تصور می‌کنیم به رای اعتراض کند. صحبت‌هایی را انجام داد که گفتیم باید آن را مکتوب ارایه کند و هزینه اعتراض را هم واریز کند و پرونده به کمیته استیناف برود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391