برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هدایتی: آقای احمدزاده انصاف نیست تلاش همه را زیر سوال ببرید

چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۰۸ — فارس

هدایتی خطاب به سرمربی ملوان گفت: آقای احمدزاده انصاف نیست تلاش همه را زیر سوال ببرید.

حسین   هدایتی

به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی، حسین هدایتی ضمن تشکر از همه دست‌اندرکاران باشگاه ملوان، مدیرعامل محترم، جناب آقای احمدزاده، اعضای محترم کادر فنی و همچنین آقای پورغلامی گفت: برای تلاش همه عزیزان احترام قائلم و ان‌شاءالله سعی خواهم کرد برای رسیدگی به مشکلات هفته آینده در انزلی باشم.

وی در خصوص مصاحبه اخیر احمدزاده با برنامه نود و برخی سایت‌ها گفت: با تمام احترامی که برای آقای احمدزاده قائلم باید بگویم تمام حرف‌های ایشان بنا به مستنداتی که در ادامه به آن اشاره خواهم کرد، کذب است.

هدایتی افزود: ما برای خرید ۷۰ درصد ملوان ۲ میلیارد تومان پرداخت کرده‌ایم که ۴۰ درصد بدهی مانده بازیکنان از فصل قبل نیز طبق توافقنامه با نیروی محترم دریایی جمهوری اسلامی بدین ترتیب از همان محل پرداخت شده است. در این خصوص حتی بعضی بازیکنان بابت این ۴۰ درصد راضی نبودند که این عده به کمیته انضباطی فدراسیون مراجعه و شکایت کردند و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم پس از بررسی موضوع باشگاه را بر اساس احکام صادره ملزم به پرداخت ۴۰۰ میلیون کرد که آن را هم باشگاه در اولین فرصت پرداخت خواهد کرد.

هدایتی ادامه داد: اینکه آقای احمدزاده گفته‌اند آقای هدایتی به هیچ‌یک از وعده‌‌هایشان عمل نکردند، جای تعجب بسیار دارد که امیدوارم از روی بی‌اطلاعی ایشان باشد نه سوء نیت. ایشان بهتر بود از کلمه «بخشی از تعهدات» استفاده می‌کرد تا نیت و درستی ادعای‌شان باور پذیرتر باشد.

هدایتی افزود: اینجانب جدا از ۲ میلیارد تومانی که در بالا به آن اشاره شد تا این لحظه ۴.۵ میلیارد تومان دیگر نیز پرداختی داشته‌ام که در مجموع ۶.۵ میلیارد تومان خواهد شد. مردم عزیز انزلی بهتر است بدانند، در فصل گذشته لیگ برتر، بودجه کل ملوان ۵ میلیارد تومان بود و تا پایان فصل آقایان فقط پنج درصد آنرا دریافت کرده بودند که همه بازیکنان و کادر فنی فصل گذشته ملوان به این موضوع اعتراف دارند. در حالی که ما امسال بودجه ۸ میلیاردی برای ملوان در نظر گرفته و مجوز داده بودیم و تا این لحظه ۴.۵ میلیارد این بودجه یعنی چیزی حدود ۶۰ درصد توسط اینجانب تامین شده است.

وی گفت: برای تامین مابقی مبلغ بودجه قرار بود مبلغ ۳ میلیارد تومان توسط مدیریت محترم باشگاه از محل پرداخت‌های فدراسیون فوتبال، اسپانسر و درآمدزایی‌های دیگر تامین شود و بنابراین نتیجه می‌گیریم از مبلغ تعهد من فقط ۵۰۰ میلیون باقی مانده است.

وی گفت: به بازیکنان و کادر فنی عزیزمان عرض می‌کنم، نگران نباشید حتی اگر درآمدهای مربوط به فدراسیون، اسپانسر و ... تحقق پیدا نکرد، اینجانب متعهد و ملزم به تسویه حساب هستم که ان‌شاءالله هفته آینده تلاش خواهم کرد در انزلی حضور یابم و از نزدیک به موضوعات رسیدگی کنم. امیدوارم ملوان با تاریخ ۴۴ ساله خود همچنان بیش از پیش به دنبال موفقیت و سربلندی باشد. ان‌شاءالله فصل آینده فصلی پرقدرت برای شما باشد. حرف‌های زیادی دارم که به زودی با شما در میان خواهم گذاشت.

هدایتی گفت: آقای احمدزاده شما علاوه بر بی‌انصافی در حق من و باشگاه ملوان در حق مدیرعامل و حتی بیشتر از آن در حق پیشکسوت ارزشمند شهر خود نیز بی‌انصافی می‌کنید. همه افرادی که از نزدیک شاهد تلاش دلسوزانه مدیرعامل محترم باشگاه بوده‌اند به تلاش صادقانه ایشان اعتراف دارند که شما ظاهرا نیت دارید آن را به شکل دیگری جلوه دهید. شما در مصاحبه با برنامه نود فرمودید ۳۰ درصد از قراردادتان را گرفته‌اید حال اینکه شما از کل مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان قراردادی که از بازی یازدهم این فصل با باشگاه منعقد کرده‌اید ۶۰ درصد آن را دریافت کرده‌اید. من تصور می‌کنم شما در چنان شرایط سختی از نتایج عملکرد خود گرفتار آمده‌اید که حتی به یکی از عزیزان و افتخارات کشورمان و انزلی حمله کرده و اتهاماتی به ایشان می‌زنید که قضاوت آن را به مردم انزلی واگذار می‌کنم. من با شما چند بار ملاقات داشته‌ام ولی با آقای ایراندوست صرفا یک‌بار تلفنی و پنج دقیقه صحبت کرده‌ام و صحبت‌های شما در خصوص ایشان نه در قاموس مردانگی است و نه حقیقت دارد. من یک غریبه و تهرانی هستم ولی شما چند نفر پیشکسوت و افتخار انزلی و کشور هستید اینگونه صحبت کردن روا نیست، بهتر است همیشه با هم، پشت یکدیگر و متحد باشید.

وی ادامه داد: شما دور زدن من در ورزشگاه را عنوان فرمودید که باید در جواب به عرض‌تان برسانم من فقط یک‌بار و آن هم در بازی مقابل استقلال به اصرار مدیرعامل محترم باشگاه و در پاسخ به ابراز احساسات هواداران عرض ارادت کردم که هرچه در این خصوص انجام دهم، ناچیز است.

هدایتی افزود: در جای دیگر به موضوع هدف من در فوتبال حمله می‌کنید که گرچه ربطی به شما و کار فنی شما در باشگاه ندارد ولی در جواب این حرف‌تان باید بگویم حکایت فوتبال ما بر کسی پوشیده نیست و همه می‌دانند سرمایه‌گذاری در فوتبال جز زیان و هزینه تا این لحظه منفعتی برای من و سایر سرمایه‌گذاران نداشته است و من صرفا به دلیل علاقه به ورزش و فوتبال در این بخش سرمایه‌گذاری می‌کنم که قدردانی و تشکر شما آن هم به این صورت برای من کفایت می‌کند. شما بهتر است به جای تعیین تکلیف برای من اجازه دهید مردم در خصوص ورود من به انزلی و خدمت به ملوان تصمیم بگیرند.

وی گفت: در پایان بایستی عرض کنم دوشنبه شب وعده پرداخت پول برای صبح روز سه‌شنبه را به آقای درودگر داده بودم که بعد از رویت مصاحبه آقای احمدزاده منصرف شدم. من نه وعده امروز دادم و نه وعده شنبه، بلکه همانطور که در بالا به آن اشاره کردم برای بررسی صورتحساب پرداخت‌های گذشته و نیز اقدامات موثر جهت تسویه حساب با بازیکنان و کارد فنی هفته آینده شخصا در انزلی حضور خواهم یافت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391