برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خسته‌وند: هدایتی از فضای فوتبال آزرده‌خاطر شده است

چهارشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۴ — فارس

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: حسین هدایتی از فضای فوتبال آزرده‌خاطر شده و دیگر نمی‌خواهد در این رشته ورزشی حضور داشته باشد.

حسن خسته‌وند در مورد جلسه‌ای که امروز با حسین هدایتی در مورد باشگاه ملوان برگزار کرد، گفت: امروز به اتفاق رئیس شورای شهر،فرماندار انزلی و صادق درودگر مدیرعامل باشگاه در تهران با هدایتی جلسه برگزار کردیم. هدایتی گفت با توجه به فضایی که در فوتبال به وجود آمده و معضلاتی که در این رشته ورزشی هست، دیگر هیچ تمایلی به ادامه حضور در فوتبال ندارد.

وی ادامه داد:‌ حسین هدایتی گفت با توجه به محبت مردم انزلی و فوتبال‌دوستان این شهر ۲۵درصد از مبلغ پیش‌قرارداد فصل آینده بازیکنان را نیز به ملوان پرداخت می‌کند اما تمامی سهامی را که در اختیار داشت به هیئت مدیره ملوان واگذار کرد تا هیئت مدیره باشگاه برای این سهام تعیین تکلیف کند. هدایتی تمامی اختیارات خود را هم به هیئت مدیره داد تا برای آینده باشگاه تصمیم‌گیری کنند.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی در مورد تعیین تکلیف برای سهام ۷۰ درصدی ملوان عنوان کرد: ما از هدایتی خواسته‌ایم که خودش فردی را به عنوان جانشین به ما معرفی کند تا بتواند از ملوان حمایت کند. ایشان به ما قول داد که در این زمینه نیز به ما کمک کند. ضمن اینکه در زمانی که در اختیار داریم، تلاش می‌کنیم تا فردی را به جای هدایتی به ملوان بیاوریم هرچند می‌دانیم هیچکس نمی‌تواند جای او را بگیرد. هدایتی فردی بود که در فوتبال بدون آنکه سودی ببرد سرمایه‌گذاری کرد اما فضاهایی به وجود آمد که او از فوتبال آزرده‌خاطر شد.

وی ادامه داد: من به نمایندگی از جوانان،‌ فوتبال‌دوستان انزلی از زحمات هدایتی در ملوان تشکر می‌کنم و امیدوارم زمینه‌ بازگشت او به فوتبال و به خصوص تیم فوتبال ملوان دوباره فراهم شود و بتوانیم او را دوباره راضی به برگشت کنیم زیرا او به فوتبال خدمت کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391