برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حکمت: مرا نخواستند تا افراد خود را به باشگاه بیاورند

سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۲۱ — فارس

مدیرعامل سابق باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: در اول فصل رئیس هیئت مدیره وقت مرا نخواست تا افراد خود را به باشگاه بیاورد

علی حکمت

علی حکمت در خصوص شرایط تیم صنعت نفت آبادان عنوان کرد: من در این فصل به هیچ عنوان مدیرعامل این باشگاه نبوده‌ام. در ابتدای فصل رئیس هیئت مدیره وقت با من نساخت و من تصمیم گرفتم تا استعفا بدهم.

مدیرعامل سابق باشگاه صنعت نفت آبادان درباره علت استعفایش یادآور شد: من تحت فشار بودم. به من بودجه نمی‌دادند و با من رفتار خوبی نداشتند. می‌گفتند قحط‌‌ ‌الرجال نیست که من مدیرعامل باشگاه بمانم. من هم شرایط را مناسب برای ادامه فعالیت ندیدم و استعفا دادم.

وی ادامه داد: پس از رفتن من مدیرعاملی از شهرستان آوردند که بازیکنان ضعیفی را جذب کرد. همچنین جدای از اینکه بازیکنان ضعیف جذب شدند، بازیکنان خوب را از دست دادیم. امثال ابوذر رحیمی و بسیاری از بازیکنان دیگر که نتوانستند آنها را نگه دارند.

مدیرعامل سابق باشگاه صنعت نفت آبادان در خصوص اینکه چرا رئیس هیئت مدیره با او نساخت، یادآور شد: او نمی‌خواست که من باشم. دوستانی داشت که از اول فصل قصد داشت آنها را به تیم بیاورد. اینکه گفته بودند من در فرودگاه قرارداد امضا کردم، اینگونه نبوده است.

حکمت درمورد علت نتایج ضعیف صنعت نفت در این فصل تأکید کرد: باشگاه در این فصل هم پول داشت و هم زمان کافی برای بستن تیم خوب. حال که تیم نتیجه نگرفته باید خودشان جوابگو باشند. اختلافات مدیریتی در تیم باعث شد تا صنعت نفت به این حال و روز بیفتد. اشتباه پشت اشتباه و حالا هم باید جوابگو باشند که چرا چنین بلایی را سر تیم نفت آوردند.

وی درباره اینکه چه پیشنهادی برای بهبود شرایط فوتبال آبادان دارد، تصریح کرد: به نظرم بهتر است همین تیم را حفظ کنند و هیئت مدیره و مدیرعامل یک‌دل را برای باشگاه در نظر بگیرند؛ البته هم‌اکنون آقای گودرزی مدیرعامل خوبی است. باید بخش مدیریتی را تقویت کنیم. قول می‌دهم اگر اختلافی وجود نداشته باشد و مدیریت به خوبی کار کند، تیم فصل آینده به لیگ برتر راه خواهد یافت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391