برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسینی: امکان اجرایی نشدن خصوصی سازی محال است

چهارشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۲۶ — باشگاه خبرنگاران

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: امکان اجرایی نشدن خصوصی سازی باشگاه های فوتبال ایران امری محال است زیرا این موضوع لازم الاجرا می باشد

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

سید هادی حسینی اظهار داشت: با توجه به اینکه حکم خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در سال ۹۲ به تصویب رسیده است امسال، سالی پایه برای اجرایی شدن این مهم قرار می گیرد و باید تا پایان سال جاری به اجرا در بیاید زیرا خواسته مقامات غیر ورزشی هم پیشرفت کشور در عرصه ورزشی ایران در جهان است.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تنها باشگاه های استقلال و پرسپولیس نیستد که باید به سمت و سوی خصوصی سازی بروند بلکه این قانون برای تمام باشگاه های دولتی لازم الاجرا است و ظرف مدت معینی باید خصوصی سازی شوند اما به عقیده من سرخابی‌ها کلید راه یابی خصوصی سازی سایر باشگاه‌ها را هموار می کند.

وی اظهار داشت: سه شرط اساسی برای واگذاری باشگاه های دولتی به بنگاه ها، تعاونی‌ها و بخش خصوصی این است که اولا مورد تایید وزارت ورزش باشد، دوم اینکه فدراسیون فوتبال از آنها حمایت کند و سوم اینکه با باشگاه‌ها به توافق کامل برسند.

حسینی افزود: آئین نامه واگذاری باشگاه های دولتی به بخش خصوصی دو، سه سالی است که تنظیم شده است اما باید بازنگری جدی بر روی آن انجام شود و با حداقل نقص به وزارت ورزش و امور جوانان واگذار گردد تا دیگر باشگاه‌ها دچار چالش نشوند.

سخنگوی فدراسیون ورزش مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: باشگاه های ما تیم هستند و باید شرایطی برای آنها فراهم شود که حداقل در چند رشته ورزشی به غیر از فوتبال فعالیت داشته باشند و این همان رویه ای است که ترکیه پیگیری کرد و مشاهده کردیم که به جام باشگاه های اروپا نیز راه یافته و در عرصه فوتبال و ورزش به موفقیت های خوبی رسیده است.

حسینی در پایان گفت: هدف حکومت اسلامی ایران این است که ورزش کشور ما در عرصه های جهانی پر فروغ ظاهر شود و ورزشکاران ما بتوانند بر قله های افتخارات ورزشی دنیا بایستند و راه رسیدن به این هدف نیز ورود منش خصوصی به ورزش است تا باشگاه‌ها با تأمین نیازهای اقتصادی خود بتوانند گام های بزرگ و مثمرثمری را بردارند و خود را نه تنها در رشته ورزشی فوتبال بلکه در رشته هایی مثل کشتی، وزنه برداری، جودو، تکواندو و سایر رشته های ورزشی نشان دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391