برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسینی:به تونی گفتم صدایت را بیاور پایین ولی آشتی کردیم

دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۷ — گل

باسید محسن حسینی مدافع تراکتورسازی بعد از درگیری روز گذشته در تمرین حرف زدیم. او می گوید پیازداغ ماجرا زیاد شده ولی ...

سید باز هم حاشیه‌ساز شده‌ای، ماجرای درگیری لفظی‌ات با تونی چه بود؟

البته کمی پیاز داغ آن را زیاد کرده بودند. اما خوب در تمرین زمانی که ارنج معلوم شد به من کاور داد و من را به تیم ذخیره‌ها فرستاد. من رو مربی ایرانی تیممان کردم و گفتم آقای باغ‌آبادی این چه وضعش است. من باید چکار کنم تا فیکس بازی کنم؟ او هم گفت چه بگویم نظر سرمربی است و من هم به او گفتم شما باید مشاوره بدهید، اما این کار را انجام نمی‌دهی. تونی صحنه مشاجره من را دید و تمرین را شروع کرد. و من هم از این موضوع خیلی عصبی بودم حتی چندتا از بازیکنان آمدند و به من گفتند سید اشکالی ندارد ما می‌دانیم حق با توست . ناراحت نباش و در همین حین تونی به من رو کرد و سید اگر می‌خواهی تمرین نکنی برو بیرون و من هم که خیلی ناراحت بودم و حتی پاهایم توان تمرین نداشت گفتم نه تمرین می‌کنم و او فریاد زد که تو داری شل تمرین می‌کنی ... من به او جواب دادم صدایت را بیار پایین !من چه مشکلی با تو دارم و او گفت ناراحت نباش تو در سفر با ما هستی و به امارات می‌آیی و من هم گفتم مگر من سفر نکرده‌ام؟

بعد هم که تمرین را ترک کردی ؟

خیلی ناراحت شدم و رفتم با سردار صحبت کردم . ایشان هم گفت آرام باش. تو در هفته‌ی قبل خوب بازی کردی و گلی که زدی خیلی سر و صدا کرد. سید تحمل کن چند هفته بیشتر نمانده تا بازی‌ها تمام شود. حتی خود تونی هم به من گفت گلی که زدی در دنیا سر و صدا کرده و من گفتم گل را می‌خواهم چکار . به من بازی بده . بعد از آن یک جلسه گذاشتیم و من به تونی گفتم در این چند هفته آیا مصاحبه‌ای بر علیه تو کرده‌ام. آیا من کم‌کاری کرده‌ام؟ آیا من با تو مشکلی دارم؟ که او گفت نه مشکلی نیست و من گفتم یا تو دروغ‌گوی بزرگی هستی و یا اصول حرفه‌ای را رعایت نمی‌کنی. خلاصه بعد از حرف زدن و صحبت کردن آشتی کردیم و به خیر تمام شد.

سید بازی با الجزیره را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
چه بگویم، اگر چه می‌دانم در این بازی روی نیمکت هستم اما به خاطر تیم و مردم تبریز امیدوارم بازی را ببریم تا بتوانیم از گروه خود صعود کنیم . من دلم با تیم است اما خدا شاهد است که نمی‌دانم چه مشکلی است که من بازی نمی‌کنم این حرفها را زدم تا مردم واقعیت‌ها را بدانند و قضاوت را به مردم می‌سپارم. نگرانی من تراکتور است . اگر چه دوست دارم همیشه به این تیم خدمت کنم اما اگر روی نیمکت هم باشم برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم با موفقیت بتوانیم مردم را خوشحال کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391