برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری دلایل برکناری اولیویه‌را را بیان کرد

پنجشنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۲۴ — مهر

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: به خاطر نتایج ضعیف تیم در هفته‌های گذشته این خطر را احساس کرد که ممکن است این تیم حتی سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای فصل بعد را از دست بدهد، به همین دلیل با نظر کمیته فنی تصمیم گرفتیم اولیویه‌را در دو بازی آینده هدایت تیم را برعهده نداشته باشد.

محمد حسین جعفری و آنتونیو اولیویرا

محمدحسین جعفری در خصوص برکناری تونی اولیویه‌را ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به نتایج ضعیفی که اولیویه‌را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و همچنین چند بازی اخیر تراکتورسازی در لیگ برتر کسب کرده بود، ما این خطر را احساس کردیم که ممکن است در دو بازی آینده که پیش رو داریم، حتی سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای فصل بعد را از دست بدهیم.

وی با اشاره به اینکه این تصمیم تنها تصمیم من نبود، اضافه کرد: در این خصوص کمیته فنی باشگاه تشکیل جلسه داد و آنها نیز با من هم نظر بودند، به همین دلیل تصمیم گرفته شد در دو بازی آینده اولیویه‌را هدایت تیم را برعهده نداشته باشد. به همین خاطر با این مربی پرتغالی قطع همکاری شد و قرار است بزودی با این مربی حساب و کتاب و تسویه حساب کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز همچنین خاطرنشان کرد: البته به غیر از مسائل فنی و تاکتیکی، دو مورد حقوقی و مالی نیز در تصمیم ما برای برکناری اولیویه‌را مزید بر علت شد که فعلا نمی‌خواهم در مورد این دو موضوع صحبت کنم و در آینده به آنها اشاره خواهم کرد.

جعفری در پایان گفت: در حال حاضر هم تصمیم گرفتیم، حسن آذرنیا مسئولیت فنی تیم را برعهده بگیرد و از امروز هم کارش را آغاز و در محل تمرین تیم حضور یافته است. البته اولیویه‌را هم برای خداحافظی با بازیکنان در محل تمرین حضور یافت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391